6c25a3bcd7f12d24b7f816a14ebda24b preview w440 h290 - Прокуратура судиться з міською радою та фірмою, яка хотіла побудувати багатоповерхівку біля ринку в центрі Житомира

Прокуратура судиться з Житомирською міською радою та ТОВ «М Груп Житомир» з приводу будівництва багатоповерхівки на вул. Бориса Тена, 5.

Ухвалою від 21 травня 2021 року Житомирський окружний адміністративний суд відкрив провадження за позовом заступника керівника Житомирської обласної прокуратури в інтересах держави до Житомирської міської ради, третя особа – товариство з обмеженою відповідальністю «М Груп Житомир» (Івано-Франківськ) про визнання протиправними та скасування пункту рішення та детального плану території кварталу.

Заступник керівника Житомирської обласної прокуратури в інтересах держави звернувся до суду з позовом, в якому просить:

визнати протиправним та скасувати пункт 1 рішення Житомирської міської ради від 27.09.2018 №1133 в частині затвердження детального плану території кварталу в межах вулиць: Небесної Сотні, Хлібної, Бориса Тена, Житній Базар в м.Житомирі;

визнати протиправним та скасувати детальний план території кварталу в межах вулиць; Небесної Сотні, Хлібної, Бориса Тена, Житній Базар в м.Житомирі від 27.09.2018 №1133.

Зауважимо, що з 26 липня 2019 року в провадженні слідчих Житомирського відділу поліції перебували матеріали досудового розслідування з приводу можливих неправомірних дій посадових осіб ТОВ «М Груп Житомир» під час будівництва багатоквартирного житлового будинку за адресою: м. Житомир, вул. Бориса Тена, 5: ухвалою Богунського районного суду м.Житомира від 23 жовтня 2019 року слідчим був наданий дозвіл для доступу до речей та документів, необхідних для розслідування. З того часу інформація про дії по даному розслідуванню в Єдиному державному реєстрі судових рішень відсутня.

6111051336b16 original w859 h569 - Прокуратура судиться з міською радою та фірмою, яка хотіла побудувати багатоповерхівку біля ринку в центрі Житомира

Скріншот з ухвали Богунського райсуду

Щодо самої багатоповерхівки, то на сайті новобудов ЛУН зазначено, що будівництво ЖК «Президент Хол» на вул.Бориса Тена, 5 призупинене: роботи не ведуться з червня 2021 року.

6111051f4a905 original w859 h569 - Прокуратура судиться з міською радою та фірмою, яка хотіла побудувати багатоповерхівку біля ринку в центрі Житомира

Нагадаємо, в жовтні 2016 року на сайті міської ради оприлюднили проект рішення сесії щодо надання товариству з додатковою відповідальністю «Фірма Рада» дозволу на розроблення детального плану території кварталу в межах вул. Небесної Сотні, пров. Житній ринок, вул. Хлібна, вул. Б. Тена: власник ділянки, яка знаходиться на частині території ринку «Рада», мав намір розташувати там житлову забудову з розміщенням на перших поверхах громадських об’єктів.

Станом на початок жовтня 2018 року на ділянці біля «Староміського ринку», де знаходилась автостоянка та барахолка, з’явився будівельний кран, а забудовник на відповідних порталах розмістив інформацію, що у Житомирі на вул.Бориса Тена, 5 компанія «M Group Development» будує житло елітного класу з паркінгом.

Як повідомляв Житомир.info, 27 січня 2021 року Господарський суд Житомирської області відмовив у задоволенні позову прокуратури до Житомирської міської ради, ТОВ «Три гуся» та міського управління державного архітектурно-будівельного контролю про визнання недійсними договорів оренди, скасування записів про реєстрацію прав, скасування повідомлення, знесення самочинного будівництва, повернення земельної ділянки на вул. Лятошинського, 3.

Житомир.info


Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram