eb05ed970ba05c419a10382b60dc1b4a preview w440 h290 - Протягом дня 11 жовтня в Житомирі обіцяють подати теплоносій у житлові будинки, школи і садочки вже опалюються

У Житомирі з 11 жовтня розпочався опалювальний сезон 2021-2022. Спочатку тепло подали у медичні заклади, потім – у дитячі садочки і школи, протягом дня опалення запустять і в житлових будинках. Однак тепло у квартирах житомирян має бути приблизно через
дві доби.

Про це вранці 11 жовтня у Facebook повідомило комунальне підприємство «Житомиртеплокомуненерго».

«Відповідно до рішення виконкому Житомирської міської ради, сьогодні (11 жовтня) розпочинається опалювальний сезон. На ранок 11 жовтня вже працює опалення у школах та дитячих садочках. Ще раніше тепло почали подавати у медичні заклади. Протягом дня розпочнеться подача теплоносія у житлові будинки», – йдеться у повідомленні.

У комунальному підприємстві зазначають: те, наскільки швидко тепло буде в оселях, залежить від того, як ОСББ та керуючі компанії підготували внутрішні мережі.

«Загалом розраховуємо на те, що за 2 доби місто буде з теплом», – сподіваються у теплокомуненерго.

Також у комунальному підприємстві зауважують, що в ТЕЦ на базі РК-10 пройшла необхідні випробування. На запуск теплоелектростанції піде близько тижня.

6163e0839d626 original w859 h569 - Протягом дня 11 жовтня в Житомирі обіцяють подати теплоносій у житлові будинки, школи і садочки вже опалюються

Скріншот Facebook-допису КП «Житомиртеплокомуненерго»

Нагадаємо, 7 жовтня мер Житомира повідомив, що опалювальний сезон в місті розпочнуть уже найближчими вихідними, 9-10 жовтня, першими теплом забезпечать навчальні заклади.

8 жовтня на позачерговому засіданні міськвиконкому заступник Житомирського міського голови Сергій Кондратюк повідомив, що з 11 жовтня у дошкільних навчальних закладах вже буде тепло. Слідом за ними планували розпочати опалення у школах, поліклініках та житлових будинках.

Як повідомляв Житомир.info, на виконкомі 1 жовтня 2021 року повідомляли, що лікарні та школи Житомира на 100% готові до опалювального сезону, який у 2021 запланували розпочати з 11 жовтня.

Житомир.info


Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram