Велика Україна – можлива! Під таким гаслом пройшла зустріч житомирян з Романом Безсмертним. На його думку, жодної проблеми не можна вирішити, якщо не мати перед собою амбітної мети. Для українців нею може стати ідея «Великої України», з якою Роман Безсмертний планує йти на вибори Президента.

«Перше, що треба зробити, це змусити, я не знаю, зініціювати, збудити, зробити що завгодно, щоб говорили ті, кому дозволяють знання, досвід, говорити про те, що є і яким має бути. Це перше. Друге: нам треба стати християнами. В нас цінності попливли куди? В одному оці долар, в іншому — євро. Тому нам треба повернутися до християнських цінностей, до християнської моралі. Третє: добре, ми провалилися зараз, але ж треба думати про майбутнє. Подивіться тему виховання, освіти, школи і так далі, що там робиться? Четверта річ, яку треба робити: очевидно, що слабкість держави породжує всі ці негативні явища, а це означає, що треба кардинально переглянути інституційну систему. Вона не працює», — сказав Роман Безсмертний.

За словами політика, зустріч з житомирянами приємно вразила, але здебільшого українців турбують одні й ті ж проблеми.

«Особливість її в тому, що це дуже фахова розмова. От ви навіть по рівню питань відчули, як люди глибоко розуміють тему. Але вперше в регіонах було дуже мало озвучено місцевої проблематики. Всі інші питання, в принципі, як вони йдуть за ранжуванням: війна, безпека, економічна проблематика і злидні. Насправді це той об’єм питань, який на сьогоднішній день незалежно від того, де ти знаходишся, він скрізь озвучується, він є суперактуальним», — наголосив політик.

Учасники зустрічі висловлюють довіру Роману Безсмертному та сподіваються, що разом із ним до влади прийдуть нові політики.

«Ми хочемо бачити нову людину, яка принесе розвиток нашій державі і майбутнє нашим дітям», — сказала пані Тетяна з Баранівки.

«Я все ж впевнений, що з його досвідом та його бекграундом він знайде достойну команду, ми почуємо нові прізвища, тому що для мене це принципово, і якщо моя думка співпаде з його думкою, я впевнений, що зможу за нього проголосувати», — сказав житомирянин Руслан.

За словами Романа Безсмертного, жодна політична реклама на телебаченні не замінить особистого спілкування з людьми, тому з ідеєю «Великої України» особисто їздить по областям. Наступними містами, які відвідає політик будуть Одеса та Вінниця.

Житомир.info


Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram