2017 05 12novenka sesiya 402 w440 h290 - Сесію Житомирської міськради планують провести в один день з обласною

 Чергова сесія Житомирської міської ради відбудеться 25 травня о 10:00.

Про це повідомляє сайт Житомирської мерії.

«Відповідно до ст.46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» скликати двадцять другу сесію Житомирської міської ради сьомого скликання 25 травня 2017 року о 10:00 годині в залі засідань міської ради», — йдеться у повідомленні.

На порядку денному 36 питань.

На розгляд ради внести такі питання:

1.Про розгляд звернень громадян щодо надання дозволу на розроблення документації із землеустрою.

2.Про затвердження документації із землеустрою.

3.Про присвоєння адрес земельним ділянкам, які перебувають у власності або користуванні громадян.

4.Про надання дозволу громадянам на розроблення технічної документації із землеустрою щодо поділу (об’єднання) земельних ділянок.

5.Про надання дозволу громадянам на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок.

6.Про надання дозволу громадянам на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок під існуючим нерухомим майном із зміною їх цільового призначення. 7.Про надання дозволу громадянам на розроблення документації із землеустрою.

8.Про присвоєння адрес земельним ділянкам. які перебувають у власності або користуванні фізичних осіб-підприємців.

9.Про передачу земельних ділянок комунальної власності у власність юридичним особам. 10. Про надання юридичним особам дозволів на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок.

11. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) з метою передачі їх у власність та користування громадянам.

12. Про надання дозволу громадянам на проведення експертної грошової оцінки земельних ділянок несільськогосподарського призначення в м. Житомирі.

13. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та передачі їх у власність та користування громадянам.

14. Про надання фізичним особам-підприємцям та громадянам дозволів на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок.

15. Про надання права користування земельними ділянками юридичним особам.

16. Про розгляд звернень громадян щодо внесення змін до окремих рішень Житомирської міської ради.

17. Про внесення змін та доповнень в договори оренди земельних ділянок громадянам.

18. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок (зміна цільового призначення), передача їх у власність та користування громадянам.

19. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельних ділянок та передачу їх у власність та оренду громадянам.

20. Про розгляд заяви Гопанюк А.М.

21. Про розгляд звернень фізичних осіб-підприємців та громадян про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок.

 22. Про надання дозволу фізичним особам-підприємцям на проведення експертної грошової оцінки земельних ділянок несільськогосподарського призначення в м. Житомирі.

23. Про внесення змін та доповнень в договори оренди земельних ділянок фізичним особам-підприємцям.

24. Про надання дозволів фізичним особам-підприємцям на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок.

 25. Про поновлення договорів оренди земельних ділянок громадянам та фізичним особам-підприємцям.

26. Про припинення права користування земельними ділянками юридичних осіб.

27. Про внесення змін та доповнень в договори оренди земельних ділянок юридичним особам. 28. Про поновлення договорів оренди земельних ділянок юридичним особам.

29. Про надання права користування земельними ділянками житлово- будівельним кооперативам.

 30. Про надання дозволу юридичним особам на проведення експертної грошової оцінки земельних ділянок несільськогосподарського призначення в м. Житомирі.

31. Про затвердження детального плану території багатоквартирного житлового будинку за адресою: м. Житомир. вул. Театральна,19.

32. Про відшкодування втрат сільськогосподарського виробництва.

33. Про внесення змін до складу робочої групи для розгляду клопотань громадян, які приймали участь у антитерористичній операції по врегулюванню кризової ситуації в Україні та звернулися стосовно надання дозволів на складання проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок.

34. Про внесення змін до рішень Житомирської міської ради.

Доповідач: Черкасова Євгенія Леонідівна – заступник директора департаменту містобудування та земельних відносин, начальник управління регулювання забудови міста, головний архітектор міста.

35. Про розгляд звернення Гуманкова Максима Вікторовича щодо надання дозволу на виготовлення землевпорядної документації.

Доповідач: Черниш Євгеній Миколайович – директор юридичного департаменту міської ради.

36. Різне.

Як повідомляв Житомир.info, чергову сесію обласної ради планують провести 25 травня.

Житомир.info


Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram