d7e9cec59b59b66efcba9e4ca3008053 preview w440 h290 - Ще чотири міста в Житомирській області можуть стати ОТГ

В Україні розпочався процес приєднання територіальних громад до міст обласного значення, в тому числі, і до обласних центрів, які мають можливість стати об’єднаними територіальними громадами, це нові можливості для розвитку — посилити людський ресурс громад, розвинути інфраструктуру.

Про це на засіданні Уряду 21 листопада повідомив віце-прем’єр-міністр – міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко – інформує прес-служба віце-прем’єра.

«Сьогодні 26 міст обласного значення мають можливість стати ОТГ. Це Хмільник, Добропілля, Костянтинівка, Маріуполь, Мирноград, Покровськ, Новогродівка, Селидове (Донецька обл.), Бердичів, Коростень, Малин, Новоград-Волинський, Бердянськ, Коломия, Львів, Червоноград, Тернопіль, Бережани, Куп’янськ, Лозова, Славута, Старокостянтинів, Кам’янець-Подільський, Хмельницький, Чернівці. Житомир вже став першим обласним центром, який створив ОТГ. Всіх вітаю!» — наголосив Геннадій Зубко.

Нагадаємо, 23 грудня цього року у новоствореній Чуднівській міській об’єднаній територіальній громаді проходитимуть вибори мера та депутатів міськради.

Як повідомляв Житомир.info, 27 червня 2018 року мер Житомира Сергій Сухомлин написав на своїй сторінці у Facebook, що сільська рада Вересів, яке знаходиться в 10 км від Житомира, одноголосно дала погодження на приєднання до обласного центру. На сесії 27 вересня депутати Житомирської міської ради прийняли рішення про добровільне приєднання територіальної громади села Вереси
Житомирського району до територіальної громади міста Житомира та
підписання відповідного Меморандуму.

Житомир.info


Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram