2017 01 262015 07 212014 12 04prokyror voennij w440 h290 - Слідство розглядає версію доведення до самогубства прапорщика у Житомирі

У військовій прокуратурі Житомирського гарнізону перевіряють 3 слідчі версії щодо повішання чоловіка на території Житомирського військового інституту ім. С.П. Корольова, одна з них — доведення до самогубства.

Про це Житомир.info розповів заступник військового прокурора Житомирського гарнізону, майор юстиції Олексій Рихлюк.

«25.01.2017 до військової прокуратури Житомирського гарнізону надійшла інформація щодо виявлення на території ЖВІ ім. С.П. Корольова військовослужбовця без ознак життя. За даним фактом Житомирським відділом поліції ГУ НП в Житомирській області зареєстровано кримінальне провадження за ч. 1 ст. 115 КК України (умисне вбивство), в якому військовою прокуратурою Житомирського гарнізону здійснюється процесуальне керівництво. На даний час перевіряється 3 слідчі версії: умисне вбивство, самогубство та доведення до самогубства. Процесуальним керівником, з метою повного, всебічного та неупередженого проведення досудового розслідування та встановлення всіх обставин у кримінальному провадженні, надано письмові вказівки слідчому. Крім того, призначено ряд експертиз. Заплановано проведення допитів співслужбовців померлого, його друзів та родичів. Інші відомості відповідно до ст. 222 КПК України є таємницею досудового розслідування та не підлягають розголошенню», – розповів Олексій Рихлюк.

Також заступник військового прокурора Житомирського гарнізону уточнив Житомир.info, що повішаний військовослужбовець був прапорщиком.

Як повідомляв Житомир.info, 25 січня на території Житомирського військового інституту знайшли повішеним чоловіка. Читачі Житомир.info із посиланням на власні джерела повідомляли, що самогубець залишив передсмертну записку. 

Житомир.info

9e85aa7d226a3e18c00c1a9104a09e9d - Слідство розглядає версію доведення до самогубства прапорщика у Житомирі


Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram