Від першого цифрового досвіду – до потужної ІТ-спільноти. У Житомирі запрацював SPACE HUB – креативний ІТ-простір, коворкінг, використання елементів дуальної форми здобуття освіти, особистісний розвиток, набуття досвіду діяльності в ІТ-сфері, сприяння пошуку першого робочого місця та нових бізнес-партнерів.

Не знаєш з чого почати – почни зі SPACE HUB

Мабуть, багато хто задумувався над питанням: «Чи не спробувати себе в ІТ?».

Допомогти ознайомитися з професію ІТ-спеціаліста, зрозуміти її, сформувати необхідні для успішної ІТ-діяльності навички – покликаний Український центр дуальної освіти та коворкінг SPACE HUB.

61263424571f1 original w859 h569 - SPACE HUB – креативний простір розвитку інформаційних технологій, коворкінг

Український центр дуальної освіти є відкритим не лише для студентів ІТ-спеціальностей, але й будь-кого, хто має базову освіту, хист і бажання. Тут немає класичних конспектів, заліків чи застарілих навчальних програм. В центрі радо допоможуть і тим, хто вже здобув відповідну освіту, але має труднощі з пошуком роботи.

Головна мета центру – згуртувати ІТ-фахівців області у велику й потужну цифрову спільноту.

“Актуальність ІТ-професії – цілком очевидна. І якщо Ви на порозі важливого професійного вибору – на Вас чекає SPACE HUB – місце, де можна навчатися і ділитися своїми знаннями, бути ментором, проводити пітчинг-події, знаходити друзів і партнерів. Якщо Ви – студент, ІТ-фахівець, програміст, менеджер, дизайнер, тестувальник або навіть засновник стартапу чи ІТ-компанія і потребуєте перспективного місця для формування й розвитку команди – приєднуйтеся до нас!”

– Микола Єршов, CEO SPACE HUB

Коворкінг – альтернатива офісу

Коворкінг – відносно нова для України модель організації праці людей – це щось середнє між звичайним офісним та домашнім кабінетом: кожен має власне комфортне місце, затишну робочу атмосферу, відсутність дрес-коду, а робочий графік можна сформувати самостійно. Нарешті, головна особливість SPACE HUB – поруч завжди є ментор, коуч, які охоче допоможуть з вирішенням питань.

6127655ede5bc original w859 h569 - SPACE HUB – креативний простір розвитку інформаційних технологій, коворкінгОфіс-центр для digital-компаній

Ще одним напрямом роботи SPACE HUB є надання офісів у користування ІТ-компаніям або колективам, які пов’язані з digital-сферою. SPACE HUB пропонує їм співпрацю та різні можливості для реалізації спільних проєктів. Автори SPACE HUB подбали про створення в Житомирі комфортного, безпечного і творчого простору – для максимально продуктивної роботи. Відтак у бізнес-центрі вже працюють компанії DEU, Olimp Digital, Net City Arena, Crypto Guidway, Studio Sofit.

«За час карантину та віддаленої роботи наша компанія значно виросла. Не всі працівники вже мали робочі місця у старому офісі, ось тоді і настав час обирати новий. Центр міста, розвинена інфраструктура, паркінг, охорона та сучасний ремонт в офісі з високими стелями, площами 100 та більше квадратних метрів – одразу привернули нашу увагу до SPACE HUB. Ми вважаємо нетворкінг дуже важливим і тому, окрім офісу, ми знайшли тут нових партнерів, з якими вже реалізуємо нові спільні проєкти

– Сидорчук Василь та Ісаєв Андрій, компанія Olimp Digital

6127659f6f5bd original w859 h569 - SPACE HUB – креативний простір розвитку інформаційних технологій, коворкінг

Переваги коворкінгу в SPACE HUB

  • швидкісний Інтернет;
  • зони для відпочинку та спілкування з друзями;
  • центр міста;
  • цілодобова охорона;
  • паркінг;
  • вигідні умови розміщення;
  • наявність гнучкої системи знижок для постійних членів;
  • зручний доступ до кафе, кав’ярень та місць прогулянок.

Адреса Український центр дуальної освіти та коворкінг SPACE HUB: м. Житомир, вул. Мала Бердичівська, 17-Б
Тел.: (0 63) 812-10-98
Сторінка в Instagram
Геолакація

Житомир.info


Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram