782f072e7cda2eea4b746e1fdbcba4e8 preview w440 h290 - Стартує набір на магістерську програму «Управління IT-проєктами»

П’ятий рік поспіль Житомирська Політехніка відкриває двері майбутнім висококласним спеціалістам в сфері проєктного менеджменту. Наші випускники — сучасні, активні, успішні люди, що вже побудували свою кар’єру в провідних міжнародних IT-компаніях. Усі вони поділяють одну думку: хороша освіта — це шлях до нових можливостей! «Обравши свій шлях навчання — віддаватися йому повністю з усім своїм драйвом та ентузіазмом. І тоді успіх неминучий!» — підтверджує Олена Панкова, проджект-менеджер і студентка програми “Управління ІТ-проєктами”-2020/21.

«Project Manager збирає в єдине ціле вимоги, побажання та обмеження усіх сторін. Тому важливо мати не тільки технічні та лідерські навички, а й цілісне бачення проєктів, бізнесу та індустрії в цілому. Саме на цьому акцентуємо в нашій магістерській програмі, яка триває не два місяці, як більшість розрекламованих онлайн курсів, а півтора роки» — описує своє бачення спеціальності автор курсу Артем Сердюк, досвідчений викладач та практик управління проєктами більш ніж з 20-річним досвідом.

Які переваги навчання за програмою «Управління IT-проєктами»?

 • Завдяки динамічному та насиченому викладу матеріалу ви опануєте перспективну та високооплачувану професію за відносно невеликий строк — 1 рік 4 місяці.
 • Матимете доступ до курсів від найкращих університетів світу.
 • Перейматимете досвід у практикуючих спеціалістів на цікавих лекціях і майстер-класах.
 • Без проблем поєднуватимете роботу і навчання завдяки гнучкому графіку.
 • Матимете шанс не лише пройти практику в ІТ-компаніях Житомира, а і отримати роботу своєї мрії!

Зацікавились? Якщо ви:

 • Маєте диплом про вищу освіту
 • Володієте англійською на середньому рівні або вище
 • Маєте високі комунікативні та організаційні навички
 • Мрієте про кар’єру, пов’язану з управлінням людьми в галузі інформаційних технологій

…тоді ця програма саме для вас!

Ми прагнемо, щоб наші випускники отримали професійний практичний досвід “з перших вуст” у середовищі, що є максимально близьким до їх майбутньої роботи. Саме тому лекторами програми є як викладачі університету, так і запрошені експерти із різних IT-компаній, а дійшовши до фінішу кожен студент впевнено зможе зайняти позицію менеджера проєктів, менеджера команд / ресурсів, бізнес-аналітика, директора з інформаційних технологій або ж надихнеться на власний IT-стартап. У цьому допоможуть отримані під час навчання вміння та навички:

 • Управління проєктами з розробки програмного забезпечення;
 • Управління командами, що розробляють ПЗ;
 • Управління та удосконалення процесів з розробки ПЗ;
 • Розробка нових комерційних програмних продуктів.

Дисципліни програми — це 70% менеджменту та 30% програмування. Передбачаються як традиційні форми навчання (лекції, практичні та семінарські заняття, змішані/перевернуті класи), так і інноваційні, як от спільна робота з реальними командами розробників над продуктом для замовника чи написання кваліфікаційної роботи в реальному середовищі однієї із ІТ-компаній партнерів Університету.

Отримана професія допоможе вам бути першим в усіх сферах життя, а в матеріальній і поготів: заробітна плата проджект-менеджерів за версією рейтингу професій майбутнього складає 500–700 $ на старті кар’єри, а вже після року практичного досвіду може збільшитись вдвічі! Тому не гайте часу — йдіть в ногу з інноваціями! А Житомирська Політехніка вам у цьому допоможе.

CNwG9Rc2d6RJ56RcQUGWS0MNlr6ZMmyfe81U MHu2F0fUYjo3CiPYHV2RJBRYDTG6JwxlrwsnF8UPxB xnHImXLrFliJyR3k hnSyDcNseEtRphfI KJ0a4VRuKyg8xPjXJNZeg - Стартує набір на магістерську програму «Управління IT-проєктами»

Для вступу на програму до приймальної комісії слід подати документи в період з 13 до 17 вересня за адресою: м. Житомир, вул. Чуднівська, 103, центральний корпус Житомирської Політехніки, кабінет № 328 (декан ФIКТ).

Зарахування відбувається за результатами вступного конкурсу, який пройде 1819 вересня.

Вартість навчання 2664 грн на місяць, це доступна інвестиція на шляху до омріяної кар’єри!

Детальніше про курс можна дізнатися за посиланням https://vstup.ztu.edu.ua/magistr/121-inzheneriya-programnogo-zabezpechennya-spetsializatsiya-menedzhment-v-it/.

9WEDAdCs7J3ZSnitSg8eitJeDZNTb6nDBgBAtftssEbGUFFt F86PrAYohpwUvk3eib9Vgr8t4gYDNJLZXbUItrHrmokc922MVvwO4AQ HAEjfzAb2xKxyWZ1FKA2NREpA6WYuI - Стартує набір на магістерську програму «Управління IT-проєктами»

Пресслужба Житомирської політехнікиПідписуйтесь на Житомир.info в Telegram