4fba41cc68452a9fe26b2268919908e5 preview w440 h290 - Суд оштрафував житомирянку, син якої у школі штовхнув ровесника

Корольовський районний суд м. Житомира застосував до 34-річної місцевої жительки адміністративне стягнення у вигляді штрафу в сумі 1700 гривень за неналежне виконання своїх батьківських обов’язків.

Про це 26 грудня повідомив пресцентр Корольовського районного суду м. Житомира.

«Як зазначено в постанові суду, протокол про адміністративне правопорушення на жінку було складено в жовтні цього року за те, що вона неналежно виконувала свої батьківські обов’язки стосовно 12-річного сина, який штовхнув іншого хлопця, від чого той впав, і перебував на лікуванні в лікарні (в дитини відняло ноги)», – йдеться у повідомленні.

У Єдиному реєстрі судових рішень 20 грудня оприлюднили постанову Корольовського райсуду щодо зазначеної справи.

У матеріалах суду вказано, що інцидент трапився у школі №21, яка знаходиться на вулиці Святослава Ріхтера у Житомирі.

«ОСОБА_1 неналежним чином займається вихованням свого малолітнього сина, ОСОБА_2 , 2007 р.н., який 01.10.2019 року близько 12 год 20 хв, перебуваючи в приміщенні ЗОШ № 21, за адресою у м АДРЕСА_2 , спричинив фізичний біль малолітньому ОСОБА_3», – йдеться у постанові.

У матеріалах зазначається, що на судові засідання мати кривдника не з’являлася, хоча була поінформована про них. Тож справу розглядали без її участі.

5e075e84bb929 original w859 h569 - Суд оштрафував житомирянку, син якої у школі штовхнув ровесника

Під час судового засідання, яке відбулося наприкінці листопада2019 року, мати травмованої дитини розповіла, що вітчим хлопця-забіяки обіцяв допомогти фінансово у лікуванні її сина. Але грошей постраждалі так і не отримали.

«В судове засідання 26.11.2019 року з`явилася ОСОБА_4 та пояснила, що являється матір`ю малолітнього ОСОБА_3, якого 01.10.2019 р в школі штовхнув ОСОБА_2, від чого той впав, з подальшим перебуванням на лікуванні в лікарні (в дитини відняло ноги). Вона приходила до школи, мала розмову з вітчимом ОСОБА_2, який казав про надання частини відшкодування витрат на лікування її сина, однак на даний час нічого не відшкодовано. Крім того, з пояснень вітчима, останній належного впливу на поведінку ОСОБА_5 не має, мама ОСОБА_5, ОСОБА_1, на контакт не йде, вчитель вказала на те, що родина ОСОБА_5 впливу на нього не має, дитина сама по собі», – зазначено у матеріалах суду. Зі слів шкільного вчителя, родина забіяки є неблагополучною.

У постанові також сказано, що, зі слів учителя, хлопець-розбишака разом з учнями паралельного класу через дитячі пустощі почали штовхати один одного, під час цієї штовханини і травмувався один зі школярів. Каретою «швидкої» його відвезли до дитячої лікарні с. Станишівка, дитині встановили діагноз «струс спинного мозку».

Отож, суд постановив визнати матір хлопця винною у вчиненні 01.10.2019 року адміністративного правопорушення, передбаченого ст. 184 ч.2 КпАП України (Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов’язків щодо виховання дітей) та застосувати до неї адміністративне стягнення у вигляді штрафу в розмірі ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян в сумі 1700 (одна тисяча сімсот) гривень.

Як повідомляв Житомир.info, 26 листопада 2019 року Ружинський районний суд Житомирської області виніс постанову про покарання матері учня 7-го класу Зарічанської ЗОШ за неналежне виконання батьківських обов’язків. Хлопець їздив велосипедом по шкільному коридорі, бив у живіт вчителя фізкультури та вчиняв психологічне та фізичне насилля учениці 7-го класу. За це матір оштрафували 850 грн.

Житомир.info


Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram