23 квітня у міськраді на початку сесії у залі виникла сутичка та штовханина за участі «Муніципальної варти» та «активістів».

Сталося це через влаштований останніми «перфоманс» стосовно місцевого депутата Владислава Пучича. Опісля якого мер міста Сергій Сухомлин звернувся до правоохоронців навести лад у сесійній залі, до забезпечення громадського порядку долучились і представники громадського формування «Муніципальна варта».

За словами членів «Муніципальної варти», вони втрутились у ситуацію, адже це їхній прямий обов’язок відповідно до прописаного Статуту. Врешті задля чого створювалось формування, які його завдання та хто до нього входить, розповіли його члени Олександр Федосюк та Расім Ейвазов.

«Ми громадське формування «Муніципальна варта». Ми не відносимось ні до правоохоронних органів, на до міської влади. Ми сформувались для того, щоб допомагати житомирянам у питаннях охорони громадського порядку, допомоги правоохоронним органам, допомога міській владі. Ви бачили, що сьогодні відбувалось. Ми не вступаємо у якісь конфлікти інтересів. У нашому громадському формуванні усі колишні АТОвці», — розповідає заступник начальника штабу громадського формування «Муніципальна варта» Расім Ейвазов.

«Муніципальна варта на сьогоднішній день — це громадське формування, яке створено за ініціативи міської ради. До якого входять переважно, на 90%, учасники АТО. Ми діємо спільно з поліцією. Також, поліція забезпечує громадський порядок і у нас в статуті теж написано, що ми забезпечуємо громадський порядок. Відповідно, коли було призначено сесію, заступник міського голови попередив, що ми маємо бути присутні. Ми на громадських засадах (ред.), адже у нас громадське формування», — додає член штабу громадського формування «Муніципальна варта» Олександр Федосюк.

Як повідомляв Житомир.info, 23 квітня почалася чергова сесія Житомирської міської ради, в порядку денному якої 65 питань. Через годину після початку сесії депутати ще не приступили до розгляду питань порядку денного: після виступів депутатів почали виступати представники громадськості.

Житомир.info

9e85aa7d226a3e18c00c1a9104a09e9d - Сутичка на сесії Житомирської міськради за участю «активістів» та «Муніципальної варти»


Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram