0a235bdcde50f595bf45272ea2f8f853 preview w440 h290 - Телевізори LG OLED55B8PLA стирають межі між відео та реальністю

Індустрія виробництва відео-контенту не стоїть на місці, постійно пропонуючи глядачам новинки, з використанням все більш крутих спецефектів. Це своєрідний виклик і виробникам цифрової техніки, які знаходяться в постійному пошуку технологій, здатних без спотворень відтворювати задумане режисером на екрані.

Компанія LG не виняток: слідуючи трендам, компанія представила на ринку модель телевізора LG OLED55B8PLA з максимальним контрастом, здатна відтворювати реалістичні кольори зі швидкістю зчитування зображень, достатньою, щоб картинка відображалася без затримок.

На межі з реальністю

При виробництві цієї моделі використовувалася технологія, яка дозволяє створювати глибокий чорний колір, забезпечуючи максимальний контраст. Такий контраст робить зображення об’ємним і чіткими і підсилює інші кольори. При контрасті, як у цієї моделі, глядач може розглянути найдрібніші деталі і витончені фактури, отримуючи ефект від перегляду відео, як в кінозалі.

Реалістичність зображення посилюється завдяки інтелектуальному процесору α7 (Alpha7), який обробляє відео на швидкості, достатній для того, щоб при відображенні не було спотворень і затримок. Поєднання цих двох технологій допомагає стерти межу між відео і реальністю: настільки жива і реальна картинка. Жодна деталь із задуманого режисером не вислизне від глядача.

Телевізор LG OLED55B8PLA програє відео в форматі HDR, а також HDR10 Pro — динамічний формат LG для сигналу HDR.

Деталізоване зображення в поєднанні з акустичною системою Dolby Atmos® перетворює телевізор LG OLED55B8PLA на справжній домашній кінотеатр. Ця система дозволяє відтворити кінематографічний об’ємний звук і реалістично передає рух кожного об’єкта.

Простота і стиль

Телевізор LG OLED55B8PLA простий у використанні. Керувати ним можна як за допомогою дистанційного пульта управління, так і голосовими командами. Крім базових функцій доступні додаткові преміум-служби, а Smart TV на основі LG webOS допоможе насолоджуватися улюбленими телевізійними програмами. Телевізор можна використовувати як для перегляду відео в режимі онлайн, підключившись до інтернету через wi-fi, так і для перегляду завантажених файлів, в тому числі можна налаштувати відео-галерею під музику.

Ця модель стильна і витончена, вона не буде перевантажувати дизайн приміщення, і гармонійно впишеться в будь-який інтер’єр. До продажу доступні телевізори з розміром екрану по діагоналі 55 і 65.

На сайті компанії LG можна знайти перелік офіційних дистриб’юторів, у яких купувати техніку LG надійніше і вигідніше. Це гарантує якість самої техніки і ремонт в разі необхідності, а також обслуговування за європейськими стандартами.


Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram