f87ae6518896a7ae02eb221fe49b117d preview w440 h290 - Тендер на реконструкцію скверу на проспекті Миру в Житомирі оголосили вдруге, бо замовник відхилив усі три пропозиції

Управління капітального будівництва Житомирської міської ради вдруге оголосило тендер на реконструкцію частини території благоустрою з влаштуванням скверу по проспекту Миру, 9. Очікувана вартість закупівлі — 3 млн 222 тис. 849 грн.

Про це йдеться в закупівлі, опублікованій 18 жовтня на ресурсі ProZorro.

За умовами тендерної документації, роботи з реконструкції благоустрою та влаштуванням скверу мають бути виконані до 31 березня 2022 року. Джерело фінансування — місцевий бюджет.

У технічному завданні вказано, що підрядник має провести підготовчі, земляні та монтажні роботи, провести роботи з зовнішнього освітлення мереж, водопостачання та каналізації, монтажні роботи системи відеонагляду.

Також переможець торгів має озеленити територію та провести благоустрій: улаштувати плитку та бордюри, встановити велопарковку, гойдалку, пісочницю, вуличні тренажери, каруселі, урни, лавки та інше.

Управління капітального будівництва приймає пропозиції до 3 листопада, аукціон запланований на 4 листопада.

Зауважимо, що це вже друга спроба провести тендер на реконструкцію частини території благоустрою з влаштуванням скверу по проспекту Миру. Тендер оголошений 13 вересня не відбувся, оскільки управління капітального будівництва Житомирської міської ради відхилило усі тендерні пропозиції учасників: ТОВ «БТК Світ Будінвест», ПП «Добробуд-Плюс» та ФОП Данило Онопрійчук.

Який вигляд зараз має територія біля проспекту Миру, 9, дивіться у фоторепортажі від 16 вересня 2021

Нагадаємо, 17 червня 2021 року на сесії Житомирської міської ради ухвалили рішення виділити кошти на реконструкцію скверів та тротуарів у Житомирі, зокрема на реконструкцію частини території благоустрою з влаштуванням скверу на проспекті Миру, 9 виділили 2 млн 500 тис. грн (в т.ч. виготовлення ПКД).

Як повідомляв Житомир.info, 21 липня 2021 начальник управління капітального будівництва В’ячеслав Глазунов повідомив, що у сквері на проспекті Миру, 9 планують встановити дитячий майданчик та спортивне обладнання: депутати міської ради виділили 2,5 млн на реконструкцію скверу, а депутат облради спрямував 380 тис. грн на дитячий майданчик.

Житомир.info


Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram