251655ad5e62ecf679ad8b10aa91714d preview w440 h290 - Третя гра XII-го Корпоративного чемпіонату з боулінгу в Житомирі

1 листопада відбулася 3 гра XII-го Корпоративного чемпіонату з боулінгу – 2018! Цього року буде встановлено новий рекорд – уже зареєстровано 127 команд-учасниць і набір команд ще триває!

Відбудеться 14 відбіркових матчів кожного вівторка та четверга з 17:45 до 20:30. Усі бажаючі можуть приходити і вболівати за свою команду в LibertyHall!

Організатори: рекламна агенція Пропозиція та Liberty Hall. Генеральний інформаційний спонсор – Житомир.info. Заряджає всіх позитивом ведучий Паша Легенчук. Усі фото чемпіонату шукайте на сайті фото агентства Провінція.

9e85aa7d226a3e18c00c1a9104a09e9d - Третя гра XII-го Корпоративного чемпіонату з боулінгу в Житомирі

Цього дня змагалися компанії м.Житомира:

Кінотеатр «Україна»

ДК Партнер

Житомирське представництво Української федерації скандинавської ходьби «NordWalk»

KROSCHU

Квеструм«60 minutes»

Еко Пуер

ЖК «Преміум Парк»

Мережа бібліотек «ЛІТЕРА»

Лісівники №2

УРА Престиж

На цьому відбірковому матчів деякі компанії продовжили нашу традицію – радувати суперників подарунками і знайомитися ближче) Так, Команда Лісівників подарували усім учасникам живу ялинку до Нового року. «Ліс наше все!» — цей салоган запам’ятається нам надовго!)) А от від Еко Пуера теж усім дістався приємний сюрприз – кожен учасник став володарем елітного китайського чаю, а команда – переможець отримала БОНУС- чайну церемонію в ДОН Пуер.

Команда ДК Партнер із результатом 901балів стала Переможцем третього відбіркового матчу. Отримали подарунковий набір від Генерального спонсора чемпіонату ТМ Nemiroff, електорочайник та солодощі від Ексклюзивних спонсорів ТМ Житомирські Ласощі і ВМ-Техніка, квітучий презент від GreenFlora, диспенсер від компанії Resteam та сюрпризи від інших спонсорів.

Найактивніша команда матчу – УРА Престиж (отримали вазон від «GreenFlorа», подарунки від ТМ Житомирські Ласощі, ТМ Nemiroff, ТМ Руден, снеки ТМ BigBob, диспенсер від компанії Resteam).

Найкращий чоловічий результат у Максима з команди квеструм«60 minutes» — 283 бали (подарунки: ТМ Nemiroff, фірмовий бокал та пиво ТМ Чернігівське, білети до кінотеатру «Україна», зимовий омивач для скла від АКБ Центру, ТМ Руден, снеки ТМ BigBob).

Найкращий жіночий результат у Ольги з команди ДК Партнер – 202бали (отримала в подарунок подарунковий сертифікат від Ювелірного салону DIADEMA на суму 500грн., омивач для поверхонь від компанії Resteam,сертифікат від Центру краси та здоров’я «Венеція», ТМ Руден, снеки ТМ BigBob). У фіналі серед жінок переможниця буде змагатися за круту срібну прикрасу від Ювелірного салону DIADEMA.

Команда з найменшим результатом у матчі – отримала дуже гарний подарунок від мережі магазинів Центр Комплектації – професійний рівень для будівництва та ремонту.

В перерві чемпіонату учасники пограли в міні квест-ринг, танцювали, проявляли творчі таланти в різних іграх та отримали безліч подарунків – професійну рулетку від мережі магазинів Центр Комплектації, горілку від ТМ Nemiroff, солодощі від ТМ Руден та Житомирські Ласощі, білети до кінотеатру «Україна» та Житомирського драмтеатру ім. Івана Кочерги.

Усі команди, які правильно розв’язали кросворди про спонсорів отримали горішки та кріс перси від ТМ BigBob. А перші щасливчики, що вибили страйк, отримали пиво ТМ Чернігівське, а от професіонали, які першими забили три страйки підряд — ТМ Nemiroff.

Всі учасники у своїх папках отримали цікаву інформацію про спонсорів та 5% знижки на курси англійської мови WinWin, знижки 20% на квеструм «60 minutes» та 500 бонусних гривень на картці від магазину БМ – Техніка.

Запрошуємо всіх на наступні відбіркові матчі, які відбудуться кожен вівторок і четвер!


Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram