2017 06 01ma sa Da 4 1 w440 h290 - Трійнят Ільницьких з Житомира повністю забезпечили органічним дитячим харчуванням з Німеччини

Родина Ільницьких з Житомира, яка через три роки після загибелі в АТО єдиного сина народила трійню дівчаток, отримала благодійну допомогу – запас високоадаптованої органічної молочної суміші «Töpfer» Lactana Organic 1, якою підгодовують дітей від народження і до року.

Про це 1 червня Житомир.info повідомив прес-центр управління охорони здоров’я Житомирської облдержадміністрації.

Гуманітарний вантаж – більше 20 тонн дитячої молочної суміші, 300 грамів якої вартує 7 євро, — отримала центральна дитяча міська лікарня м. Житомира. Суміш згідно заявкам розподілили на 43 дитячі установи Житомирської області.

«За сприяння віце-президента міжнародного благодійного фонду «Місія в Україну» Ірени Венгловської перша цьогорічна допомога надійшла від благодійників медичної фірми «Humedica» з Німеччини, м. Кауфбойрен (Kaufbeuren), які передали закладу більше 20 тонн високоадаптованої органічної молочної суміші «Töpfer» Lactana Organic 1, що застосовується одразу від народження дитини до року. Через управління охорони здоров’я ОДА ми повідомили усіх свої колег про те, що можемо поділитися цією «гуманітаркою». Відповідно до поданих заявок дитяче харчування з Німеччини отримали 43 лікувальні заклади області, зокрема обласний перинатальний центр, обласна дитяча клінічна лікарня, обласний центр профілактики та боротьби зі СНІДом, а також  ЦРЛ та центри ПМСД. Крім того, ми повністю забезпечили дитячим харчуванням трійню дівчаток із родини Ільницьких», — цитує головного лікаря міської дитячої лікарні Володимира Башека УОЗ.

Наступний вантаж гуманітарної допомоги надійшов до ДЦМЛ від Німецького Червоного Хреста з окружної організації Заале-Орла (Saale-Orla) м. Шлайц (Schleiz). Це – наркозно-дихальний апарат з приладдям фірми «Lion», апарати для штучного дихання, електрокардіограф та монітори для відеоспостереження, комп’ютери, функціональні ліжка тощо, — зазначають у прес-центрі.

У лікарні називають й інших благодійників, які опікуються проблемами дитячої лікарні. Це Всеукраїнський БФ «Допомагати просто» та комітет допомоги Східно-Європейського реформаторського співтовариства з Голландії.

Як повідомляв Житомир.info, у квітні 2017 року житомирські депутати проголосували за виділення 1,2 млн грн на квартиру родині Ільницьких, а в травні сестричкам загиблого «кіборга» нарешті передали візочок для трійнят.
 
ma sa Da 5 1 - Трійнят Ільницьких з Житомира повністю забезпечили органічним дитячим харчуванням з Німеччини

ma sa Da 4 1 - Трійнят Ільницьких з Житомира повністю забезпечили органічним дитячим харчуванням з Німеччини

 ma sa Da 1 1 - Трійнят Ільницьких з Житомира повністю забезпечили органічним дитячим харчуванням з Німеччини

ma sa Da 2 1 - Трійнят Ільницьких з Житомира повністю забезпечили органічним дитячим харчуванням з Німеччини

ma sa Da 3 1 - Трійнят Ільницьких з Житомира повністю забезпечили органічним дитячим харчуванням з Німеччини

Фото — прес-центр УОЗ

Житомир.info

9e85aa7d226a3e18c00c1a9104a09e9d - Трійнят Ільницьких з Житомира повністю забезпечили органічним дитячим харчуванням з Німеччини


Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram