2017 06 22pochyki gyn 3 w440 h290 - У 2018 році в Житомирській області планують відкрити новий насіннєвий завод

У Житомирській області у 2018 році відкриється новий насіннєвий завод, який вироблятиме високоякісне насіння кукурудзи. Завод буде кращим ніж аналогічний у США – сортувальна лінія ділитиме кукурудзу на 5 фракцій. Керівництво області всіляко допомагатиме та підтримуватиме бізнес, який приноситиме робочі місця та податки в бюджет області.

Про це сказав 22 червня голова ОДА Ігор Гундич під час зустрічі із представниками компаній «Монсанто» та «Ерідон», пише сайт Житомирської облдержадміністрації.

«Я готовий допомагати. Будь-який бізнес – це робочі місця, заробітні плати та податки. Своє плече підставлю однозначно. Крім цього, це напрямок підпорядкований Віце-прем’єр-міністру – Міністру регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадію Зубку, який теж сприятиме та допомагатиме», – сказав Ігор Гундич.

Також він додав, що всі виробники мають орієнтуватися на європейський ринок, вдосконалювати обладнання та технології виробництва.

«Чомусь люди звикли думати, що продукція, на якій написано «США» або «Німеччина» якісні. Але такий насіннєвий завод, з новітнім обладнанням не поступиться європейським виробникам», — сказав Гундич.

Довідково. Насіннєвий завод розташовуватиметься у селі Почуйки Попільнянського району. Його будівництво розпочалося у 2014 році та у планах – завершення у 2018. Завод будується за найновітнішими технологіями з дотриманням на найвищому рівні усіх екологічних норм на базі вже існуючого насіннєвого заводу. Завод надаватиме 200-300 робочих місць із заробітною платою в декілька разів більшою за мінімальну, соціальні гарантії та медичне страхування.

pochyki gyn 3 - У 2018 році в Житомирській області планують відкрити новий насіннєвий завод

pochyki gyn 1 - У 2018 році в Житомирській області планують відкрити новий насіннєвий завод

pochyki gyn 4 - У 2018 році в Житомирській області планують відкрити новий насіннєвий завод

pochyki gyn 5 - У 2018 році в Житомирській області планують відкрити новий насіннєвий завод

pochyki gyn 6 - У 2018 році в Житомирській області планують відкрити новий насіннєвий завод

pochyki gyn 7 - У 2018 році в Житомирській області планують відкрити новий насіннєвий завод

pochyki gyn 2 - У 2018 році в Житомирській області планують відкрити новий насіннєвий завод

Фото з сайту Житомирської ОДА

Як повідомляв Житомир.info, у 2016 році екс-голова Житомирської ОДА Сергій Машковський розповідав, що у селі Почуйки реалізовано інвестиційний проект із будівництва молочно-товарної ферми по утриманню великої рогатої худоби на 1000 голів. Загальна сума освоєних інвестицій становить 160 млн. грн. На підприємстві працює 120 людей.

Житомир.info


Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram