3fb0c8b84a0d7938a7f50c4beff7d3f0 preview w440 h290 - У Бердичеві викрили незаконний гральний заклад, облаштований в орендованому кафе: вилучили комп’ютери, гроші і чорнові записи

У місті Бердичів Житомирської області викрили незаконний гральний заклад, що був облаштований у приміщенні кафе.

Про це 21 травня повідомила пресслужба Житомирської обласної прокуратури.

«Бердичівською окружною прокуратурою здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом організації та проведення азартних ігор без відповідної ліцензії та організації і функціонування закладу з метою надання доступу до азартних ігор, які проводяться в мережі Інтернет (ч. 1 ст. 203-2 КК України)», – йдеться у повідомленні.

У ході досудового розслідування 20 травня 2021 року в місці функціонування незаконного грального закладу, розташованого у приміщенні кафе на першому поверсі житлового будинку, що по вул. Одеській (у мікрорайоні Червона Гора), правоохоронці провели санкціонований обшук.

Під час обшуку виявили та вилучили комп’ютерну техніку (монітори, системні блоки, комплектуючі), грошові кошти, чорнові записи, що відображають незаконне надання доступу до азартних ігор тощо.

Адміністратор грального закладу, яка була присутня під час проведення обшуку, від будь-яких пояснень відмовилася. Наразі відомо, що орендоване для незаконної діяльності приміщення належить бердичівлянину, приватному підприємцю.

Досудове розслідування, яке проводить Бердичівський відділ поліції, триває, встановлюються обставини скоєння злочину та причетність до нього інших осіб. Також готується клопотання про накладення арешту на вилучену техніку та грошові кошти.

Як повідомляв Житомир.info, у березні 2021 року в Бердичеві Житомирської області викрили два гральні заклади, які раніше вже закривали.

Житомир.info


Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram