2017 07 25w w440 h290 - У Держпродспоживслужбі розповіли про виявлені рештки тварин поблизу Житомира

Під Житомиром люди виявили незаконний скотомогильник. Про сморід та розкидані неподалік водойми залишки тварин місцеві повідомили владу.

У коментарі Житомир.info в.о. начальника управління безпечності харчових продуктів та ветеринарії головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області розповів, що ситуація з виявленими рештами тварин тягнеться ще з кінця червня 2017 року.

«Нам надійшло повідомлення про те, що поблизу Житомира по Новоградській трасі, неподалік села Кам’янка, там де знаходиться несанкціоноване звалище різних відходів, виявили рештки різних тварин: і великої рогатої худоби, і свиней. Від населеного пункту це несанкціоноване звалище знаходиться на відстані близько 2 кілометрів, від водойми – 150 м. Вчора виїжджали наші працівники розібратися з ситуацією, були й раніше на тому місці. Там же були виявлені бірки великої рогатої худоби, за ними ми вияснили місця, де були ідентифіковані тварини: це підприємства у Волинській та Тернопільській областях. Вже зробили запит на керівників цих фірм, аби дізнатися, кому вони реалізовували цю худобу, чи, можливо, вивозили рештки. Також сьогодні на місце виїжджав голова Житомирської РДА, слідчо-оперативна група, яка зафіксувала повідомлення про виявлені відходи. О 12:00 у кабінеті голови РДА збиралася комісія, яка вирішувала, що ж робити далі з цими рештками тварин. Але попередньо вирішили, що перекопається дорога до того несанкціонованого сміттєзвалища, спаляться рештки тварин та продезінфікується. Якщо буде знайдений власник – це робитиме він, або за власні кошти, більше за все, утилізуватиме Житомирська РДА. А взагалі, інформація про знайдені рештки великої рогатої худоби нам надійшла ще з 30 червня, і з того часу воно все тягнеться», — розповів Микола Міщенко.

Керівник прес-служби ГУ Нацполіції у Житомирській області Алла Ващенко підтвердила Житомир.info інформацію про те, що на місце, де були виявлені рештки тварин, виїжджала слідчо-оперативна група.

«Учора повідомлення надійшло до Житомирського відділення поліції, виїжджала слідчо-оперативна група. Факт зафіксований та розпочато перевірку», — сказала Алла Ващенко.

Як повідомляв Житомир.info, 24 червня 2016 року житель Коростенського району Житомирської області, прогулюючись лісом біля села Сингаї, побачив незаконне захоронення тварин, екологи повідомляли, що зреагували на повідомлення.

Житомир.info


Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram