Працівники Житомирської митниці ДФС виявили у громадянина, котрий їхав з Росії до Молдови, незадекларовані тютюнові вироби в кількості 900 пачок.

Про це 8 квітня Житомир.info повідомили у прес-службі Житомирської митниці ДФС.

Під час митного контролю громадянин Молдови, який рухався по «червоному коридору», заявив про відсутність товарів, заборонених або обмежених до переміщення через митний кордон України. Але під час огляду його транспортного засобу були вилучені тютюнові вироби, які чоловік незадекларував.

9e85aa7d226a3e18c00c1a9104a09e9d - У молдаванина, який їхав з Росії, житомирські митники вилучили 900 пачок сигарет

Працівники митниці склали протокол про порушення митних правил, передбачених ч.1 ст. 483 Митного кодексу України «Переміщення або дії, спрямовані на переміщення товарів через митний кордон України з приховуванням від митного контролю». Товар вилучено.

Довідка. Стаття 376 Митного кодексу України визначає обсяги ввезення однією особою на митну територію України алкогольних напоїв та тютюнових виробів без сплати митних платежів та без письмового декларування, а саме: 200 сигарет або 50 сигар чи 250 грамів тютюну, або ці вироби в наборі загальною вагою, що не перевищує 250 грамів.

Як повідомляв Житомир.info,
9 березня 2019 року прес-служба
Житомирської митниці ДФС повідомляла, що у пункті пропуску «Виступовичі»
митники разом з прикордонниками затримали громадянина України, який віз з Республіки Білорусь 3200 сигарет.

Житомир.info


Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram