2ae3a439e4f72ad0ab014454ca933601 preview w440 h290 - У Новограді-Волинському розпочали боротьбу зі спалюванням листя: за два дні склали 9 протоколів

У місті Новоград-Волинський Житомирської області розпочали боротьбу зі спалюванням органічних решток: працюють мобільні бригади, які за два дні задокументували 9 правопорушень.

Про це 16 вересня у Facebook повідомив Новоград-Волинський районний відділ поліції Житомирщини.

«На Звягельщині правоохоронці спільно з працівниками відділу благоустрою Новоград-Волинської міської ради проводять профілактичну роботу з містянами, нагадуючи про заборону спалювання органічних відходів. Працівники рейдових груп розповідають про шкоду від спалювання сухого листя та інших речовин рослинного походження, а також наголошують на відповідальності за ігнорування встановлених обмежень», – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що лише за 2 дні профілактичних заходів мобільні групи виявили та задокументували 9 адміністративних правопорушень за ст. 152 (Порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів…) КУпАП, що тягне за собою накладення штрафу на громадян у розмірі від 340 до 1360 гривень, на посадових осіб та суб’єктів підприємницької діяльності – від 850 до 1700 гривень.

Громадянам нагадують, що спалювання сухої трави, листя та інших відходів рослинного походження наносить шкоду навколишньому середовищу. А необережне поводження з вогнем може призвести до масштабних пожеж та тяжких наслідків.

Нагадаємо, 15 вересня 2021 року пресслужба Новоград-Волинської міськради повідомила про боротьбу з незаконним спалюванням органічних решток: комунальники разом з військовими за допомогою квадрокоптерів патрулюватимуть місто, аби виявляти тих, хто спалює листя, суху траву, бадилля картоплі.

Житомир.info


Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram