d91a76b80fb906f31105e74ab6727d9b preview w440 h290 - У Новограді-Волинському собак більше  не звозитимуть до притулку, де тварини сиділи в багнюці на «голодному» пайку

У притулок громадської організації «Оберіг» у Новограді-Волинському Житомирської області більше не доставлятимуть вуличних собак.

Таке рішення 13 березня прийняла комісія з питань житлово-комунального господарства та екології Новоград-Волинської міської ради, — повідомив 15 березня відділ інформації та зв’язків з громадськістю Новоград-Волинської мерії у фейсбук.

«13 березня 2019 року в конференц-залі Будинку рад відбулося засідання постійної комісії міської ради з питань житлово-комунального господарства та екології за участю активістів, волонтерів та небайдужих мешканців міста. У ході засідання присутні розглянули ряд питань, що стосуються утримання, харчування, лікування та стерилізація тварин в громадській організації «Захист тварин «Оберіг», — інформує мерія.

Зокрема, комісія вирішила:

  • припинити доставлення собак в громадську організацію «Захист тварин «Оберіг»;
  • проводити ідентифікацію тварин у ГО «Захист тварин «Оберіг» з метою їх обліку;
  • здійснювати стерилізацію безпритульних собак, які перебувають на утриманні у ГО «Захист тварин «Оберіг» з метою зменшення в подальшому їх чисельності;
  • з метою зменшення чисельності безпритульних собак комунальному підприємству «Новоград-Волинськжитлосервіс» здійснювати їх вилов для подальшої стерилізації та випускати у середовище їхнього перебування.

За даними відділу інформації, в лютому 2019 керівниці притулку доручили, зокрема, огородити територію, покращити кормовий раціон тварин та облаштувати вигрібну яму для собачих фекалій.

Нагадаємо, в лютому 2019 зоозахисники відвідали притулок 63-річної Валентини Захарчук у Новограді-Волинському і назвали умови утримання собак геноцидом.

Як повідомляв Житомир.info, у 2019 році для підтримки ГО «Оберіг» з бюджету міста було виділено 200 тис. грн на харчування безпритульних тварин. Крім того, ГО стала одним з п’яти переможців «Бюджету участі» та отримає 100 тис. грн на проект «Сумні очі, розбите серце».

Житомир.info


Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram