69d4cf5508b31c44b7b28b572e3ab13b preview w440 h290 - У райцентрі Житомирської області поліція перевіряє обставини смерті чоловіка, який випав з вікна під час відеостріму

У Бердичеві поліція перевіряє обставини смерті 36-річного чоловіка.

Про це 20 червня повідомляє пресслужба поліції Житомирської області.

«19 червня до поліції надійшло повідомлення про госпіталізацію чоловіка, який випав з вікна. Від отриманих травм він згодом помер. Поліцейські встановили його особу та у рамках кримінального провадження перевіряють обставини смерті. Повідомлення про подію надійшло до Бердичівського відділу поліції близько 10 ранку від медиків «швидкої». Під вікнами 5-поверхового будинку лежав чоловік, всі обставини вказували на його падіння з вікна, як нині встановлено, 5 поверху. Поліцейські провели невідкладний обшук у квартирі за погодженням з Бердичівською місцевою прокуратурою. Наразі встановлено, що в цій оселі проводився відеострім за участі загиблого, як з’ясували поліцейські, 36-річного жителя Черняхівського району. В якийсь момент чоловік вийшов з кімнати. Коли інші учасники блогерського відео згадали про нього, його уже не було в квартирі», — йдеться у повідомленні.

9e85aa7d226a3e18c00c1a9104a09e9d - У райцентрі Житомирської області поліція перевіряє обставини смерті чоловіка, який випав з вікна під час відеостріму

На момент обшуку в оселі знаходились троє жінок. Вони були доставлені до Бердичівського відділу поліції для надання показів і з’ясування обставин події. На даний час поліцейські встановлюють обставини падіння чоловіка з вікна.

«За вказаним фактом розпочато кримінальне провадження, призначено судово-медичну експертизу. З оселі вилучено комп’ютерне та інтернет-обладнання. Попередньо поліцейські вивчили записи відеостріму і, за наявною інформацією, падіння чоловіка могло бути нещасним випадком», — інформує ГУНП.

Місцеві видання повідомляють, що подія сталася у Бердичеві на вулиці Одеській.

Як повідомляв Житомир.info, у Житомирі 28 травня 2020 року було зареєстровано два летальних випадки, що сталися внаслідок падіння з висоти: двоє чоловіків вистрибнули з вікон.

Житомир.info


Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram