68e16bf55c03d0bfc485fb0c8db6256d preview w440 h290 - У райцентрі Житомирської області поліція в кафе «накрила» гральний заклад, який раніше вже раз закривала

У місті Чуднів Житомирської області 4 червня поліцейські закрили підпільний гральний заклад у приміщенні, де раніше вже припиняли подібну діяльність «бізнесменів».

Про це5 червня повідомив відділ комунікації поліції Житомирської області.

«4 червня працівники Чуднівського відділення поліції спільно з місцевою прокуратурою провели невідкладні слідчі дії у приміщенні одного із кафе-барів райцентру, звідки вилучили обладнання для азартних ігор» – йдеться у повідомленні.

9e85aa7d226a3e18c00c1a9104a09e9d - У райцентрі Житомирської області поліція в кафе «накрила» гральний заклад, який раніше вже раз закривала

Як повідомив начальник Чуднівського ВП ГУНП Сергій Данилюк, у цьому ж приміщенні правоохоронці раніше уже припиняли роботу грального закладу. На вилучену тоді комп’ютерну техніку судом було накладено арешт, тривають необхідні слідчі дії у досудовому розслідуванні.

Однак 4 червня до поліції надійшла інформація про те, що зал для азартних ігор знову обладнано у підвальному приміщенні того ж кафе, яке нині не функціонує у зв’язку з карантинними обмеженнями. За узгодженням з місцевою прокуратурою поліцейські провели невідкладний обшук у будівлі.

На момент прибуття правоохоронців у приміщенні перебували охоронник і технічні працівники.

У результаті заходів з підвалу кафе поліцейські вилучили 11 одиниць комп’ютерної техніки та інше приладдя доступу до азартних ігор.

Нині вирішується питання щодо накладення арешту на вилучене майно та проведення відповідних експертних досліджень.

Згідно з чинним законодавством зайняття гральним бізнесом (ст. 203-2 ККУ) карається значними штрафними санкціями.

Як повідомляв Житомир.info, у розпорядженні голови Житомирської ОДА від 31 січня 2020 року «Про боротьбу з нелегальним гральним бізнесом» йшлося що в області було перевірено 310 закладів грального бізнесу, діючих виявили 15.

Житомир.info


Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram