1 листопада у приміщенні «Ремпобуттехніки», в ювелірній майстерні, на Житньому ринку в Житомирі правоохоронці з Рівненщини проводили обшук в одному з місць можливого збуту викрадених злочинною крупою речей.

Про це 2 листопада у коментарі Житомир.info розповіли у прес-службі ГУНП в Рівненській області.

«26 жовтня на нашому офіційному сайті розміщена інформацію про затримання організованої злочинної групи, яка вчиняла крадіжки на території Рівненської та інших областей. В рамках цих кримінальних проваджень наші поліцейські, відповідно до ухвали суду, проводили санкціонований обшук в одному з місць можливого збуту викрадених речей, а саме у ювелірному магазині в Житомирі. Результати цього обшуку наразі поки не розголошуються, аби не зашкодити досудовому розслідуванню», — розповіли у рівненській поліції.

Відео затримання злочинної групи на Рівненщині, серед яких є жителі Рівненської, Волинської, Житомирської областей та громадянин іншої держави

Як повідомляє Житомир.info, 1 листопада 2018 поліція з Рівненської області заблокувала роботу ювелірної майстерні та проводила слідчі дії.

Житомир.info

9e85aa7d226a3e18c00c1a9104a09e9d - У рівненській поліції розповіли, що їх співробітники робили в ювелірній майстерні в Житомирі


Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram