2017 08 29viprobyvaljnij w440 h290 - У розпорядження про призначення нового керівника прес-служби Житомирської мерії додали випробувальний термін

Ольгу Приходченко призначили на посаду начальника управління по зв’язках з громадськістю Житомирської міської ради з випробувальним терміном два місяці.

Зміни в розпорядження «Про призначення Приходченко О.В.» мер Сергій Сухомлин вніс 23 серпня, документ опублікований на сайті міської ради 29 серпня.

«Призначити з 22 серпня 2017 року Приходченко Ольгу Володимирівну на посаду начальника управління по зв’язках з громадськістю Житомирської міської ради за строковим трудовим договором – на час знаходження у відпустці для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку начальника цього управління Рибак А.В., як таку, що пройшла за конкурсом, з посадовим окладом згідно із штатним розписом, з випробувальним строком два місяці, з виплатою на час випробування надбавки за 11 ранг державного службовця», — так після зміни виглядає п.1 розпорядження про призначення (зміни виділені).

Як повідомляв Житомир.info, 18 серпня цього року мер Сергій Сухомлин підписав розпорядження про призначення з 22 серпня Ольги Приходченко на посаду начальника управління. Вона була єдиним претендентом на тимчасово вакантну посаду.

Житомир.info

9e85aa7d226a3e18c00c1a9104a09e9d - У розпорядження про призначення нового керівника прес-служби Житомирської мерії додали випробувальний термін


Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram