Під Житомиром, в селі Скоморохи, 7 жовтня попрощалися з 21-річним курсантом Дмитром Студінським, який загинув в авіакатастрофі на Харківщині.

Церемонія прощання з курсантом проходила у місцевій церкві, куди прийшли близько 200 людей, серед яких: родичі, вчителі, однокласники, односельчани та військові Збройних Сил України.

«Батькам, рідним, усім дуже важко перенести таку трагедію, це трагедія для всієї України. Батьки віддали свою дитину, здорового і не уберегли цих військових. Це наші діти, наше майбутнє і всі сили віддавали. Батьки і вся родина раділи, що він так намагався, він дуже мріяв бути військовим і літати. Всі прийшли — чужі, знайомі, родина і село Скоморохи, військові, бо його всі знали. Родина дуже добра, а вчора був дощ і стільки людей було, і всі стояли співчувати та підтримували»,- говорить родичка загиблого курсанта Катерина Березовська.

Дмитра Студінського поховають у селі Скоморохи, біля смт Озерне де народився та виріс хлопець.

Нагадаємо, 6 жовтня, аби провести в останню путь, у Житомирській області «живим коридором» зустріли двох загиблих курсантів Харківського національного університету Повітряних Сил ім. І. Кожедуба, які загинули в авіакатастрофі: 19-річного Богдана Матвійчука та 21-річного Дмитра Студінського.

Як повідомляв Житомир.info, ввечері 25 вересня 2020 року поблизу міста Чугуїв Харківської області на відстані близько 2 км до військового аеропорту впав літак Ан-26 ЗС України військової частини А 4104 з подальшим загорянням. На борту літака було 27 осіб: 7 членів екіпажу та 20 курсантів Харківського національного університету Повітряних сил імені Кожедуба. Вижив лише один курсант. Серед загиблих курсантів були двоє юнаків з Житомирської області: 19-річний Богдан Матвійчук з Новограда-Волинського та 21-річний Дмитро Студінський з Озерного.

Президент України Володимир Зеленський указом від 6 жовтня 2020 року нагородив медалями «За військову службу Україні» загиблих в авіатрощі на Харківщині, в тому числі – двох курсантів з Житомирської області.


Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram