u vinniczi pochali vidmovlyati u praczevlashtuvanni hlopczyam yaki ne projshli strokovu sluzhbu 5f8b624d6d851 - У Вінниці почали відмовляти у працевлаштуванні хлопцям, які не пройшли строкову службу

За перший тиждень жовтня цього року на строкову службу пішли 20 вінничан. 6 вересня відбулась перша відправка. У міському військкоматі повідомляють, всі з новобранців поповнили лави Збройних Сил України.

«Почали фіксувати, що на строкову службу йдуть все частіше призовники, які мають вищу освіту. А ще, на чому варто зауважити, самі роботодавці розповідають, що почали відмовляти у працевлаштуванні хлопцям, які не відслужили строкову службу. Бо пізніше з такими буде більше проблем. Тому ті хлопці, які досягнули віку від 18 до 27 років, і пройшли Армію, нині у пріоритеті», — розповів Вінниця.info Ігор Ліщук, міський військовий комісар ОМВК.

Зауважимо, у кого немає вищої освіти, строкова служба триватиме 18 місяців. У кого вона є, на півроку менше.

u vinniczi pochali vidmovlyati u praczevlashtuvanni hlopczyam yaki ne projshli strokovu sluzhbu 5f8b624db5ef2 - У Вінниці почали відмовляти у працевлаштуванні хлопцям, які не пройшли строкову службу

«По плану, за осінній призов 110 осіб мають піти на строкову службу. Перша двадцятка вже є. Це переважно хлопці, які з власної ініціативи та патріотичних міркувань вступили до Армії. На весняний призов 2020, ми план виконали. Тоді пішло служити сотня осіб. Також було передано 7 справ проти тих, хто намагався ухилитися», — констатує Ліщук.

Нагадаємо, строковики, як і раніше, не залучатимуться до служби в район проведення операції Об’єднаних сил.

Новини в зручному форматі в нашому телеграм каналі — https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info


Підписуйтесь на Винница.info в Telegram