u vinniczi prosyat vstanoviti svitlofor na avarijnomu perehresti v rajoni maslozhiru peticziya 5f8b6233df36a - У Вінниці просять встановити світлофор на аварійному перехресті в районі «Масложиру» – петиція

У Вінниці зареєстрували петицію до міської ради з проханням встановити світлофор на перехресті вулиць Максима Шимка та Олега Антонова. Авторка звернення зазначає, що світлофор необхідний, адже на цій ділянці дороги трапляється велика кількість аварій.

«Встановити світлофор для забезпечення безпечного виїзду на вул. М. Шимка. У зв’язку із збільшенням потоку автомобілів, рух на даній ділянці дороги ускладнений, що призводить до дуже великої кількості ДТП», – пише жінка у своєму зверненні.

Аби петицію розглянули в міській раді, вона має набрати 350 голосів. Станом на сьогодні за неї проголосували 128 вінничан. Віддати свій голос за це звернення можна ще протягом 6 днів.

u vinniczi prosyat vstanoviti svitlofor na avarijnomu perehresti v rajoni maslozhiru peticziya 5f8b623484083 - У Вінниці просять встановити світлофор на аварійному перехресті в районі «Масложиру» – петиція

Нагадаємо, раніше у Вінниці звернулися до міської ради з проханням встановити світлофор на перехресті вулиць Гонти та Батозької.

Вінниця.info, фото – ілюстративне


Підписуйтесь на Винница.info в Telegram