У сесійній залі міської ради вручили стипендії міського голови переможцям загальноміського конкурсу «Обдарованість року». Тридцять школярів, які є переможцями різних інтелектуальних, творчих та спортивних конкурсів міста, області та України, отримали грошові виплати у розмірі 1000 грн.

«Сьогодні 30 дітей, вихованців закладів освіти, отримали стипендії міського голови в розмірі 1 000 грн. Ми номінуємо наших дітей у таких номінаціях: «Винахідник року», «Лідер року», «Математик року», «Спортсмен року». Відзначати дітей вкрай важливо, бо діти завжди чекають заохочення, це особливий поштовх до пошуку нового, це позитивні емоції, здорова конкуренція, це завжди рух до мети. І хоч це незначні нагороди, але дітям приємно. Сьогодні, 19 жовтня, в цьому залі було близько 10 учнів, які не вперше отримують стипендії. Це діти, які багато працюють над собою самостійно, і, звичайно, це велика заслуга та робота педагогічних працівників, ну і, звісно, стремління і бажання їхніх батьків», — розповідає заступниця директора департаменту освіти Житомирської міської ради Раїса Кошевич.

Обдаровані школярі кажуть: отримують колосальне задоволення від участі та перемоги в різних конкурсах, а подібні нагороди додатково заохочують на високі результати.

«Я переміг у номінації «Лідер року» й отримав стипендію за організацію освітнього проєкту в Житомирі та за участь у всеукраїнському проєкті. Певний кайф від цього отримую, мені це подобається, не сказав би, що це складно поєднувати з навчанням, це не заважає одне одному. Якщо тобі це подобається робити, все буде вдаватися, легко будеш досягати своєї мети», — каже Денис.

«Я стипендію отримав вперше, дуже цьому радий. Думаю, що і надалі буду старатися і ще отримаю таку стипендію», — говорить Артур.

«Мені подобається ходити на гурток, брати участь у різних конкурсах і отримувати якісь призові місця. Я представляла на конкурсі свою роботу, яка мала назву «Перспектива використання соляних озер для отримання енергії», брала участь в таких конкурсах як «Дотик природи», «Винахідники-раціоналізатори». Таку стипендію отримую вперше, сподіваюся, що не востаннє», — каже Анастасія.

Як повідомляв Житомир.info, наприкінці травня 2021 стипендії міського голови на загальну суму у 84,6 тис. грн отримали 28 учнів-переможців конкурсу МАН та 20 вихованців ансамблю «Сонечко». А в червні 16 кращих студентів закладів вищої освіти м. Житомира отримали стипендії міського голови.

Житомир.info


Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram