923ccd812c771f1d98d7b9b92955b517 preview w440 h290 - У Житомирі без тепла залишаються один дитсадок і 8 будинків

Станом на 5 листопада всі котельні Житомирської області працюють та передають тепло до лікарень, садочків, шкіл та житлових будинків.

Про це зранку 5 листопада повідомила прес-служба Житомирської облдержадміністрації.

«Житомирщина активно працює у підключенні до опалення всіх житлових будинків та об’єктів соціальної сфери. Наразі всі котельні області працюють та передають тепло до лікарень, садочків, шкіл, будинків. За інформацією департаменту регіонального розвитку ОДА, станом на 4 листопада до опалення підключено 99,9% об’єктів соціальної сфери Житомирщини, за виключенням одного дошкільного закладу», — поінформувала ОДА.

У прес-службі Житомирської ОДА Житомир.info уточнили, що єдиний в області дитсадок без тепла – це ДНЗ №11 у Житомирі. Там зафіксований прорив внутрішньої системи, ведуться роботи з відновлення. Нагадаємо, 29 жовтня директор КП ««Житомиртеплокомуненерго» Дмитро Рогожин зазначав, що ДНЗ №11 на Героїв Пожежних без опалення, бо перебуває на капремонті. На кінець жовтня інші дитсадки і школи Житомира були підключені до тепла.

«На 100% з теплом вже лікарні та школи Житомирської області. Загалом у підключені до тепла 685 садочків, 701 навчальний заклад та 46 лікарень. Житлові будинки підключені на 99,7%, наразі з теплом 1900 багатоповерхівок по Житомирщині», — йдеться в публікації.

У колл-центрі КП «Житомиртеплокомуненерго» Житомир.info повідомили, що на понеділок, 5 листопада 2018 року, прийняті заявки щодо відсутності тепла у будинках у Житомирі за адресами: вул. Леха Качинського, 1 (УК «Полісся»), вул. Михайлівська, 11 (ОСББ) та вул. Корольова, 44 (ОСББ).

З вини теплокомуненерго відсутнє тепло по бульвару Польському, 15 і 16, провулку Червоному, 41 (2 під’їзди) та вулиці Шевченка 12а і 12б (приватний сектор).

«Сьогодні за цими адресами проводяться ремонтні роботи. Чи будуть всі ці будинки до вечора з теплом, ніхто не може сказати. Єдине, що відомо – до кінця дня бригада намагатиметься закрити питання по вулиці Шевченка», — уточнили у колл-центрі.

Нагадаємо, на 1 листопада, через 2 тижні після початку опалення, на відсутність тепла скаржилися жителі будинків 8 і 12 по вулиці Маликова, 35, 41-43 по Шевченка та жителі будинку №2 по провулку Рівному.

Як повідомляв Житомир.info, у Житомирі збираються затвердити коефіцієнти для плати за тепло в під’їздах і на горищах багатоповерхівок.

Житомир.info


Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram