Напередодні Дня захисників та захисниць України, 12 жовтня, у столиці українського десанту — місті Житомир пройшов товариський матч між футбольними командами «Купол 95» (95-а окрема десантно-штурмова бригада, м. Житомир) та ФК «Патріот» (81-а окрема аеромобільна бригада, м. Краматорськ). Гра проходила на стадіоні Спартак Арена. Матч присвятили загиблим воїнам-десантникам.

«Це футбол і нам хочеться перемогти, але ми дуже раді їх бачити у нас. Наша команда брала участь на змагання ліги учасників АТО, брала участь у міському турнірі з футболу, зокрема команда «Купол 95». Тобто трохи займаємось футболом», — каже офіцер 95-ї окремої десантно-штурмової бригади Юрій Острогляд.

«Наша команда дуже часто бере участь у всіх футбольних чемпіонатах нашої області, тобто ми граємо в чемпіонатах Донецької області. Також граємо на «Аматор спорт» вісім на вісім, всеукраїнському й нещодавно завершили участь у фінальній частині кубку героїв АТО, тобто ліга учасників АТО з великого футболу. Для нас цей матч — це побратимська зустріч, тому що всі ми тут, у першу чергу, побратимі», — говорить начальник фізичної підготовки та спору 81 ОАеМБр Денис Обуховський.

Матч завершився перемогою футбольної команди «Патріот»з рахунком 3:1.

Нагадаємо, 30 червня 2021 року на стадіоні Житомирського агротехнічного коледжу відбувся всеукраїнський чемпіонат Десантно-штурмових військ Збройних сил України з регбі-7. Участь у змаганнях беруть десантники із 5 бригад та команда 199-го навчального центру, який розташований в Житомирі.

Як десантники-штурмовики у регбі грали, дивіться також у фоторепортажі

Житомир.info


Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram