У суботу, 13 квітня, в Житомирі вперше відбудеться міський турнір з пейнтболу серед учасників АТО/ООС.

Про особливості заходу та його мету журналістам розповіли 10 квітня під час прес-конференції.

Про те, як зародилася ідея провести такий товариський турнір, розказала заступник Житомирського міського голови Вікторія Краснопір.

«Цей захід дуже цікаво народжувався. Це не були формальні доручення, протоколи, ми провели чергову зустріч з військовослужбовцями АТО, хлопцями, які бачили війну, і Максим Ступінков, який і є натхненником, людиною, яка подала цю ідею, сказав: «Знаєте, дуже класно було б, щоб хлопці пограли в пейнтбол, щоб провести турнір за участю військовослужбовців АТО, тому що хочеться мирно стріляти і мирно змагатись у нашому Житомирі. І таким чином, щоб виходили всі ті негативні емоції, які вони отримали на фронті». Ми спитали: «Максиме, невже вам хочеться стріляти?». Він відповів: «Так, нам хочеться стріляти, але стріляти мирно, через змагання ми об’єднуємося»», – розповіла Вікторія Краснопір.

Сам Максим Ступінков зауважує: дружні змагання – це спосіб поділитися добрими емоціями.

«Розпочалося з того, що ми з хлопцями з «Азову» зіграли, і я побачив, як хлопці почали комунікувати один з одним, як покращився їхній моральний стан. І зародилася така ідея, щоб цим емоціями поділитися з іншими. Є ідея, аби зробити такі змагання між містами. Але це все у процесі», – каже Максим Ступінков.

5cadad5a1a5b9 original w859 h569 - У Житомирі для учасників АТО організують мирну стрільбу – проведуть турнір з пейнтболу

Максим Ступінков, учасник бойових дій, представник «Дому ветерана»

Участь у турнірі братимуть 8 команд, загальна кількість учасників – 64.

Директор Житомирського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Ольга Юрченко назвала команди, котрі представлені такими організаціями та підприємствами:

1.Житомирський військовий інститут ім. С.П.Корольова (одна команда)
2. ТОВ «Житомирський картонний комбінат» (одна кроманда)
3. ІП «Єврогод Індестріз Лтд» (одна команда)
4. ТОВ «Кромберг енд Шуберт Україна ЖУ» (одна команда)
5. ТОВ «Житомирський м’ясокомбінат» (одна команда)
6. «Дім ветерана» (дві команди)
7. Житомирський міський центр соціальних служб для сімей, дітей, та молоді (одна команда).

Переможці та призери будуть відзначені сувенірною продукцією. Усі учасники отримають дипломи.

План турніру

9.00-10.00 – заїзд учасників, інструктаж, жеребкування
10.00 – офіційне відкриття турніру;
10.20 – початок змагань
12.00-12.40 – брейк-кава
12.45-16.30-17.00 – змагання
17.00 – підведення підсумків, вручення нагород.

Місце проведення: Пейнтбольний клуб (вулиця Селецька, 35).

Начальник відділу з питань фізичної культури і спорту управління у справах сім’ї, молоді та спорту міської ради Віктор Малюта зазначив, що турнір стане традиційним та проводитиметься щороку.

Організатори змагань (управління у справах сімї, молоді та спорту Житомирської міської ради та Житомирський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді; співорганізатор – «Дім ветерана») обіцяють видовищну гру та запорошують уболівальників долучатися.

Як повідомляв Житомир.info, 6 квітня 2019 року в Житомирі пройшов благодійний забіг на підтримку онкохворих дітей «Біжу за життя», до якого долучилися майже півтисячі містян. Під час першої благодійної акції організатори зібрали 77 тисяч 097 гривень.

Житомир.info


Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram