103365dd25dd8638315336ab169cddcb preview w440 h290 - У Житомирі інспектори Укртрансбезпеки перевіряли автобуси: на водія приміського маршруту склали протокол за відмову везти пільговика

У період з 11 по 17 листопада управління Укртрансбезпеки у Житомирській області провело заходи з безпеки дорожнього руху. Інспектори здійснили рейдові перевірки автотранспортних засобів на автостанціях Житомирської області, зокрема на АС-1 та АС-2 м. Житомира, кінцевих зупинках міських маршрутів. Також інспектори виїжджали в Коростенський, Радомишльський, Черняхівський та Любарський райони.

Про це 21 листопада управління Укртрансбезпеки у Житомирській області повідомило у Facebook.

Зазначено, що у рамках заходів перевірили більше 200 транспортних засобів, виявили 83 порушення, склали 66 актів про порушення законодавства про автомобільний транспорт, у тому числі 5 на «нелегальних» автоперевізників.

«Разом з представниками громадськості проведено спільні відпрацювання приміських маршрутів м. Житомира в частині перевезення пільгових категорій громадян», – йдеться у повідомленні.

В управлінні Укртрансбезпеки Житомир.info детальніше розповіли про результати рейдів у Житомирі: за чотири дні склали 10 адмінматеріалів.

«У Житомирі працювали чотири дні, за цей період було складено 10 матеріалів: 9 актів та 1 протокол. Зокрема, було складено 5 матеріалів стосовно порушення правил перевезення пасажирів (відмова у безкоштовному перевезенні пільговика, порушення договірних умов, неналежний техстан, порушення режимів праці), також склали 5 матеріалів за перевезення пасажирів без необхідних дозвільних документів», – розповіли в управлінні Укртрансбезпеки.

Зокрема, інспектори стали свідками того, як водій приміського маршруту №110 «Сонячне – Станишівка» безпідставно відмовив пільговику у безкоштовному проїзді.

«Ми відпрацьовували звернення громадянина, яке до нас надійшло, і стали свідками відмови у пільговому перевезенні. На перевізника був складений акт, а на водія – адмінпротокол. За результати рейду ми запрошуємо до себе перевізника і водія. У подальшому виноситимуться постанови, тож штрафні санкції будуть застосовані і стосовно перевізника, і стосовно водія. Про все це буде поінформований організатор перевезень. Такі факти ми збираємо щомісяця та інформуємо організатора перевезень», – пояснили в управління Укртрансбезпеки.

Як повідомляв Житомир.info, на початку листопада 2019 року патрульна
поліція перевіряла
громадський транспорт
в Житомирі та виявила ряд порушень: різні шини, не
вистачає запчастин та «гумовий пристрій» замість джгута.

Житомир.infoПідписуйтесь на Житомир.info в Telegram