7b1126f1b51470a4740786e7a2c422d6 preview w440 h290 - У Житомирі керівниці «Спілки голів ОСББ» погрожували під час зборів, жінка написала заяву в поліцію

Керівниця житомирської громадської організації «Спілка голів ОСББ» Олена Кучерук звернулася у поліцію через погрози.

Про інцидент, який стався 1 листопада під час зборів мешканців однієї з багатоповерхівок Житомир, Олена Кучерук розповіла 2 листопада на своїй сторінці у Facebook.

«Вчора був для мене поганий день. Найгірше, коли не очікуєш. Допомагала сусідам створювати ОСББ. Там 4 під’їзди «за» створення і 2 «проти». Мешканці які «за» прийшли вмовляти тих, що «проти». Але це для мене звичайна справа. Ну, посварилися, потім помирилися, це ж сусіди. Але не в цьому будинку. Люди, які «проти» були неймовірно накручені. Перед цим, представники управляючої компанії «пройшлися» по пенсіонерам і людям, які нічого не розуміють в ОСББ. Стареньким казали, що при ОСББ квартири неможна передавати дітям у спадщину і вони перейдуть в ОСББ. Іншим розповідали про неймовірні тарифи і кабальні кредити. За ці дні було вилито стільки брехні і бруду, як на мене особисто, так і на ОСББ взагалі, що і перерахувати неможливо. Все було зроблено дуже хитро, підло, підступно маніпулюючи страхами людей. І так сталося, що один із таких людей виявився дуже агресивним(щоб не сказати гірше). Він підійшов до мене впритул і в присутності свідків сказав: «Ну что, с…, доигралась. Я молчал, но если я говорю, то так и будет. Я за тобой следил и все про тебя знаю, я знаю где ты живешь. Все, с…, я даю тебе обещание, что я тебе устою лавры Кати Ганзюк! Повторишь ее судьбу. Доигралась. Считай часы!». Було ще багато погроз, матів, наклепу, але ці точно не забуду. Він так їх сказав, що я йому повірила», — написала Олена Кучерук.

Вона повідомила, що звернулася до поліції із заявою про погрози. Також Олена уточнила, що управляючою компанією, яка «накручує» людей проти створення ОСББ, керує Світлана Півоварова.

Нагадаємо, Світлана Півоварова – директор приватного підприємства «ВЖРЕП №8». В травні 2018 року Житомирський міськвиконком затвердив управителів багатоквартирних будинків, які стали переможцями конкурсу: ПП «ВЖРЕП №8» обслуговує 67 багатоквартирних будинків. Будинки знаходяться на території, яку раніше обслуговував комунальний ЖЕК №8.

Як повідомляв Житомир.info, активно створювати ОСББ у Житомирі почали в 2016 році, станом на 1 листопада 2019 року у Житомирі налічується 317 ОСББ. В травні 2019 року Державне агентство з енергоефективності та енергозбереження України ставило у приклад житомирське ОСББ «Шевченка-105», яке скористалося «теплим кредитом» і отримало 90% компенсації.

Житомир.info


Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram