8de59c736a3d81bda5ce3cfcdeba32fe preview w440 h290 - У Житомирі на вул.Бульби-Боровця місцева фірма буде робити пішохідні доріжки  та зупинки громадського транспорту за 5,7 млн грн

Управління капітального будівництва Житомирської міської ради опублікувало намір укласти угоду з ТОВ «Асфальт Плюс» на капітальний ремонт частини вулиці Тараса Бульби-Боровця з влаштуванням пішохідних доріжок та зупинок громадського транспорту в м. Житомирі вартістю 5,7 млн грн.

Про це йдеться на ресурсі ProZorro.

За умовами тендерної документації, роботи по вулиці Тараса Бульби-Боровця мають бути виконані до кінця поточного року.

За умовами технічного завдання, переможець торгів має провести підготовчі роботи, влаштувати автостоянки біля ЗОШ №16 та біля ЗОШ №28, облаштувати тротуар, улаштувати дорожній одяг та улаштувати підвищений пішохідний перехід, установити знаки та делініатори. Окрім того, фірма має улаштувати сенсорне наземне освітлення та нанести дорожню розмітку. Роботи будуть виконуватися у дві черги.

Очікувана вартість закупівлі становила 6,2 млн грн. Участь у тендері взяло дві фірми: ТОВ «Шляхбуд-5» з пропозицією у 5,02 млн грн та ТОВ «Асфальт Плюс» з пропозицією у 5,65 млн грн.

6138ba858507d original w859 h569 - У Житомирі на вул.Бульби-Боровця місцева фірма буде робити пішохідні доріжки  та зупинки громадського транспорту за 5,7 млн грн

Пропозицію ТОВ «Шляхбуд-5» відхилили зокрема через відсутність документів на машину у складі тендерної пропозиції.

ТОВ Шляхбуд-5 засноване в липні 2018 року в Житомирі. Спеціалізується фірма на будівництві доріг і автострад, статутний капітал — 10 тис. грн. Власником фірми є Володимир Гаврилюк, Олександр Шелопугін, Ярослав Галушко, Олександр Омельянчук та Віталій Кисліцький.

Управління капітального будівництва 30 серпня опублікувало намір укласти угоду з ТОВ «Асфальт Плюс».

6138ba945c5cf original w859 h569 - У Житомирі на вул.Бульби-Боровця місцева фірма буде робити пішохідні доріжки  та зупинки громадського транспорту за 5,7 млн грн

ТОВ Асфальт Плюс засноване в березні 2017 року в Житомирі. Спеціалізується фірма на будівництві доріг і автострад. статутний капітал — 350 тис. грн. Власником фірми Размік Петросян.

Нагадаємо, на окрузі №3 депутати спрямування з виділених 4 мільйонів 3,6 млн грн на капітальний ремонт тротуарів з влаштуванням пішохідних доріжок і зупинок громадського транспорту на вул. Тараса Бульби-Боровця. Депутати округу №3: Шевченко Василь Русланович (Пропозиція), Кварацхеліа Годердзі Індікоєвич (Пропозиція), Порядін Олександр Сергійович (Пропозиція), Ковалюк Неля Дмитрівна (Пропозиція), Чередніченко Лідія Володимирівна (СН), Півоварова Світлана Іванівна (ОПЗЖ), Пидюра Сергій Михайлович (Батьківщина).

Як повідомляв Житомир.info, мер Житомира Сергій Сухомлин пояснював, що в бюджеті на 2021 рік закладено 24 млн грн на шість виборчих округів, депутати від яких мають спільно вирішити, на які проєкти спрямувати 4 млн грн з міського бюджету. Станом на середину квітня 2021 року депутати не могли дійти згоди на що витрачати виділені кошти, а дехто взагалі пропонував не робити великі проєкти, а розділити гроші, щоб кожен депутат сам визначився. До початку серпня з виділених на округи 24 млн грн нерозподіленими залишилося 667 тис. грн округу №5.

Житомир.info


Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram