ad2f4af8c34247937c3cd9468e42daa2 preview w440 h290 - У Житомирі оголосили конкурс на посаду директора «Міських публічних бібліотек»

Управління культури Житомирської міської ради оголосило конкурс на посаду директора комунального закладу «Міські публічні бібліотеки».

Оголошення про проведення конкурсу 8 вересня оприлюднили на сайті міськради.

Зазначено, що початок формування конкурсної комісії – з 13 вересня 2021 року.

Відповідно до умов конкурсу, особа, яка хоче брати у ньому участь, упродовж 30 днів з дня оголошення конкурсу має подати такі документи:

• заява про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;

• план роботи комунального закладу на 1 рік та перспективний план роботи на 5 років;

• автобіографія, що містить прізвище, ім’я та по батькові, число, місяць, рік і місце народження, інформацію про громадянство, відомості про освіту, трудову діяльність, посаду (зайняття), місце роботи, громадську роботу (у тому числі на виборних посадах), контактний номер телефону та адресу електронної пошти чи іншого засобу зв’язку, відомості про наявність чи відсутність судимості;

• копія документа, що посвідчує особу, копія документу про вищу освіту;

• два рекомендаційні листи довільної форми;

• мотиваційний лист довільної форми.

«Перелік документів не є вичерпним. Особа може надати інші документи, які, на її думку, підтверджують її професійні чи моральні якості», – зазначено в оголошенні.

Названі документи надсилаються на поштову та електронну адреси до управління культури Житомирської міської ради (10002, м. Житомир, вулиця Велика Бердичівська, 61/18, E-mail: [email protected]).

За інформацією Житомирської міськради, до складу централізованої бібліотечної системи міста входять: Центральна міська бібліотека ім. В. Земляка, 8 бібліотек-філіалів для дорослих, 5 бібліотек-філіалів для дітей та музично-театральна бібліотека, що розташовані в межах міста на правах структурних підрозділів.

Зауважимо, що нині КЗ «Міські публічні бібліотеки» (раніше – КЗ «Централізована бібліотечна система») очолює Лариса Харчук, яка перемогла у конкурсі на посаду директора цього комунального закладу. Згідно з розпорядженням Житомирського міського голови, на вказану посаду Лариса Харчук була призначена з 9 листопада 2016 року. Контракт з нею був укладений на 5 років і, відповідно, закінчується 9 листопада 2021 року.

Нагадаємо, 21 січня 2021 року на спільному засіданні бюджетної та гуманітарної комісій депутати Житомирської міської ради розглядали питання оптимізації комунального закладу «Централізована бібліотечна система» (нині – КЗ «Міські публічні бібліотеки»). Його директорка Лариса Харчук назвала три основних проблемних питання, які є в бібліотечній системі міста: відсутність фінансування на оновлення книжкового фонду, відцифрування книг місцевих авторів, які користуються попитом, та закриття філіалу на Вітрука, 53, де ще нещодавно планували відкрити коворкінг-центр для молоді.

Як повідомляв Житомир.info, 12 квітня 2018 року на сесії Житомирської міської ради вирішили закрити один філіал бібліотеки на вулиці Монтана та створити на Польовій сучасний культурний простір.

Житомир.info


Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram