2 лютого у Житомирській обласній бібліотеці ім. Ольжича відбулася відкрита дискусія на тему «Підприємці — агенти змін». Ініціатором заходу стала громадська платформа «RE:Старт».

За словами громадської діячки Оксани Чепіжко, Житомир – перше місто, де відбувається подібний захід за ініціативи «RE:Старт».

«Це новий проект. Ми плануємо зібрати навколо себе людей активних, не байдужих, які хочуть разом з нами, в майбутньому, побудувати успішну країну. Ми приділяємо увагу всім організація, які тільки починають, в тому числі туди попадають такі люди, як переселенці, ті, які втратили бізнес там, але змогли построїти новий бізнес тут, і ми дуже сподіваємося, що вони з нами поділяться таким успіхом. У підприємців-початківців одні й ті ж самі страхи, тут проблеми одні й ті ж самі. Потрібно про це говорити, і спільно вирішувати. Я бажаю початківцям ніколи не боятися починати, залишити всі страхи, пробувати, стукати в усі двері, і вам обов’язково відкриють», — сказала Оксана Чепіжко.

9e85aa7d226a3e18c00c1a9104a09e9d - У Житомирі підприємці ділилися досвідом відкриття бізнесу та проблемами, з якими зіштовхнулися

5a7477f0980ea - У Житомирі підприємці ділилися досвідом відкриття бізнесу та проблемами, з якими зіштовхнулися

За словами уродженки Донецької області Катерини Назімко, назва платформи «RE:Старт» є символічною, адже означає певне перезавантаженню, повторний запуск.

«Хочу наголосити, що це відкрита платформа, і ми готові співпрацювати з кожним підприємцем, навіть зі звичайними людьми, які готові змінювати щось у цьому життя. Нашою ціллю співпраця та взаємодопомога. Ми готові формулювати чіткі законодавчі ініціативи, і впевнена, що разом ми напрацюємо велику кількість ініціатив», — сказала Катерина Назімко.

5a7477fab0c0d - У Житомирі підприємці ділилися досвідом відкриття бізнесу та проблемами, з якими зіштовхнулися

Про роботу «Фонду громади Житомира» та підприємців початківців розповіла і Жанна Соловйова.

«Наш фонд плідно працює і з переселенцями, і з підприємцями. Є дуже багато проектів, які ми допомагаємо реалізувати бізнесу», — сказала Жанна Соловйова.

Свою підтримку підприємцям висловив і директор Агенції регіонального розвитку Житомирської області Артем Сачук.

«Я був дуже здивований, що у нас великі інвестори не скаржаться на податкову, напевно, це все ж залишається на рівні малого та середнього бізнесу. У великого дещо інша проблема – Держгеокадастр тощо. Але я прошу підприємців звертатися, якщо є така необхідність. Можете приєднатися до мене у соцмережі, я обов’язково відповім на питання, і в мені ви можете бачити свою підтримку», — сказав Артем Сачук.

5a747809b5059 - У Житомирі підприємці ділилися досвідом відкриття бізнесу та проблемами, з якими зіштовхнулися

Майже кожен із присутніх підприємців, які були на заході, розповіли про різні проблеми, з якими зіштовхнулися під час заснування та відкриття власного бізнесу, а також про те, яким чином все вирішувалося.

Організатори зібрання впевнені, якщо буде більше таких зустрічей, то і чіткішими будуть формулювання до влади, і є дуже великі шанси того, що вона до них дослухається.

5a74781410673 - У Житомирі підприємці ділилися досвідом відкриття бізнесу та проблемами, з якими зіштовхнулися

5a747821bcc4f - У Житомирі підприємці ділилися досвідом відкриття бізнесу та проблемами, з якими зіштовхнулися


Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram