ad4e4b0771f2f92d49ca7e24af49b7af preview w440 h290 - У Житомирі планують за 13,5 млн грн відремонтувати частину вулиці Перемоги між двома майданами

11 травня управління капітального будівництва Житомирської міської ради оголосило про проведення тендеру на капітальний ремонт частини вулиці Перемоги у Житомирі.

Відповідне оголошення опубліковане на ресурсі ProZorro.

Цьогоріч планують проведення робіт на ділянці від майдану Соборного до майдану Короленка. Очікувана вартість закупівлі становить 13 млн 647,7 тис. грн. Пропозиції тендерний комітет прийматиме до кінця травня, а вже 3 червня має відбутися аукціон, на якому планують визначити підрядника, який проводитиме капремонт дороги.

За умовами тендерної документації, капітальний ремонт вулиці Перемоги від майдану Соборного до майдану Короленка триватиме з 24 червня до 1 листопада 2019 року.

Нагадаємо, навесні 2019 року виконком затвердив перелік з 9 житомирських вулиць, які мають капітально відремонтувати. Згодом до цього переліку додали капремонт майдану Короленка та частину вулиці Великої Бердичівської. А в травні цей список поповнився ще 6 об’єктами: вулицею, трьома провулками та двома проїздами.

Як повідомляв Житомир.info, відповідно до акту весняного обстеження, чверть доріг Житомира потребують поточного або капітального ремонту.

Який вигляд має асфальт на вулицях Перемоги та Покровській у Житомирі, де в минулому 2018 році проводився капітальний ремонт дорожнього покриття, дивіться тут.

Житомир.info


Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram