e453f5bdf85a2aecc0719bb13865594d preview w440 h290 - У Житомирі пошкодили сітілайти кандидата в президенти Зеленського (доповнено)

У Житомирі пошкодили сітілайти з рекламою кандидата в президенти Володимира Зеленського.

У центрі міста 27 лютого майже десяток рекламних конструкцій заклеїли російською символікою, а в одному з сітілайтів на майдані Соборному навіть пошкодили скло.

«Ми зараз готуємо заяву до поліції, щоб вони встановили осіб, які пошкодили сітілайти нашого кандидата», — сказав у коментарі Житомир.info Євген Яремчук, який є довіреною особою кандидата Володимира Зеленського по округу №62 (Житомир).

На сторінці Тетяни Примак 20 лютого було розміщено відео про те, як у райцентрі Бердичів Житомирської області клеїли наліпки з російською символікою на білборд кандидата в президенти Юрія Бойка.

«У нас є бігборди людей, які підтримують війну, готові на коліна ставать, «сепари», одним словом. Ось Бердичів вирішив організувати такий флешмоб, щоб люди розуміли, хто підтримує Росію, а хто за нашу неньку-Україну», — коментує автор відео.

Серед розклеювачів був житомирський «активіст» Володимир Колодзінський, відомий своїми хуліганськими діями у Житомирській міській раді.

Нагадаємо,27 лютого у Житомирі агітаційний автобус кандидата в президенти Андрія Садового заїхав на пішохідну вулицю Михайлівську.

Як повідомляв Житомир.info, Центральна виборча комісія зареєструвала 44 кандидати в президенти на виборах 31 березня 2019 року та відмовила у реєстрації 47 особам. 20 лютого координатор громадянської мережі ОПОРА у Житомирській області розповідав, що наразі найпоширенішим порушенням
є агітація без вихідних даних, а заступник начальника ГУНП інформував
про виявлення 39 фактів, пов’язаних з можливим порушенням виборчого
законодавства.

Житомир.info

9e85aa7d226a3e18c00c1a9104a09e9d - У Житомирі пошкодили сітілайти кандидата в президенти Зеленського (доповнено)


Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram