1c4b82953b0a59faf52d2a5fb97dc283 preview w440 h290 - У Житомирі прийняли документи від 11 претендентів на посаду начальника управління інформаційної діяльності ОДА

28 жовтня був останній день прийому документів на посаду начальника управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Житомирської облдержадміністрації. На зазначену посаду були прийняті документи від 11 претендентів.

Про це 30 жовтня Житомир.info повідомили у службі управління персоналом Житомирської облдержадміністрації.

«На посаду начальника управління прийняли документи від 11 людей», – поінформували у службі управління персоналом. Там також зазначили, що документи подавала більша кількість людей, однак деяким було відмовлено.

Нагадаємо, конкурс на посаду начальника управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю був оголошений відповідно до розпорядження голови Житомирської облдержадміністрації від 17 жовтня 2019 року. В оголошенні було зазначено, що конкурс планують провести 5 листопада 2019 року.

Як повідомляв Житомир.info, 29 жовтня 2019 року відбувся конкурс на посаду директора департаменту регіонального розвитку Житомирської облдержадміністрації. Документи на участь у конкурсі подало п’ятеро осіб, однак не всі вони прийшли на тестування.

Житомир.info


Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram