2017 01 24pcgramotnost ato w440 h290 - У Житомирі пройде презентація безкоштовних курсів з основ програмування

У четвер, 26 січня, в Житомирі відбудеться презентація проекту з безкоштовного вивчення основ програмування Technology Nation від Фонду BrainBasket.

Про це 23 січня Житомир.info повідомили у регіональному представництві.

Презентація відбудеться у Житомирській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Олега Ольжича за адресою Новий Бульвар, 4 о 18:30. Вхід вільний, реєстрація – обов’язкова за посиланням: goo.gl/eAzyYH.

Про те, як зробити перший крок в IT, в чому переваги даного навчального курсу та що треба зробити, аби стати провідним IT-спеціалістом, розповість Анна Попова, керівник проектів Фонду BrainBasket.

«Technology Nation — це всеукраїнський проект, який дозволяє всім охочим безкоштовно отримати комп`ютерну освіту світового рівня та вивчити основи найбільш затребуваних мов програмування. Це дає слухачам хороше підґрунтя для подальшого навчання та працевлаштування в IТ-сфері», — йдеться у повідомленні.

Навчання проходить у форматі blended learning (змішане навчання), що передбачає самостійну роботу з лекційним матеріалом, який викладений в онлайн, та аудиторну практику під керівництвом досвідчених менторів на базі бібліотек та партнерських локацій по всій Україні. Курс розроблено за програмами кращих технологічних університетів світу, участь в програмі не потребує попередніх технічних знань та навичок. Наразі проект проходить в 3 містах України.

За півроку на програму було зараховано понад 1000 слухачів, — повідомили сайту.

Дізнатися більше та зареєструватися на програму можна за посиланням — http://brainbasket.org/technology-nation

Житомир.info


Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram