218da8e82b2643dfec0a2942b459a66c preview w440 h290 - У Житомирі робитимуть тротуари на відремонтованих вулицях і планують створити «обличчя кожного мікрорайону»

У Житомирі 16 серпня відбулося засідання робочої групи, на якому обговорювали будівництво тротуарів на вулицях з відремонтованими дорогами та створення «обличчя кожного мікрорайону».

Про це 16 серпня повідомив міський голова Сергій Сухомлин на своїй сторінці у Facebook.

«По вулицях, де вже відремонтували дороги — робитимуть тротуари. Сьогодні збирались робочою групою з цих питань, обговорили плани на рік. В першу чергу йтиметься про оновлення пішохідних зон по Чуднівській, Леха Качинського, Перемоги, Покровській, Лесі Українки, Небесної сотні та Київській. В планах — створити обличчя кожного мікрорайону. Це будуть пропрацьовувати дизайнери: колір та стиль тротуарів. Про що важливо подбати — озеленення вздовж вулиць. Йдеться і про МАФи, що знаходиться при дорозі. Власникам наголосять про необхідність приведення до ладу стану торгових точок із розміщенням поряд клумб», – написав Сергій Сухомлин.

image - У Житомирі робитимуть тротуари на відремонтованих вулицях і планують створити «обличчя кожного мікрорайону»

Нагадаємо, заступник мера Житомира розповів, які вулиці ремонтуватимуть в 2021 році у місті.

Як повідомляв Житомир.info, 2 лютого 2021 року своїми розпорядженнями Житомирський міський голова Сергій Сухомлин створив робочі групи, що мають опрацювати концепцію реалізації міських проєктів. У планах – капітальний ремонт вул.Небесної сотні (площа Житній ринок – вул. Житній базар), вул. Бориса Лятошинського, капремонт тротуарів на вул.Театральній (вул.В.Бердичівська – вул.Київська), а також реконструкція двох парків.

Житомир.info


Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram