c263f35c41cdaf72def3c669d7e9fa98 preview w440 h290 - У Житомирі тендер на ремонт музею космонавтики за 24 млн грн виграла місцева фірма, дешевшу пропозицію відхилили

Департамент регіонального розвитку Житомирської ОДА опублікував намір укласти угоду з ТОВ «Торгово-промислова компанія центр комплект» на капітальний ремонт музею космонавтики ім.С.П.Корольова вартістю 23,8 млн грн.

Про це йдеться на ресурсі ProZorro.

За умовами тендерної документації, відремонтувати музей космонавтики ім.С.П.Корольова, що розташований по вулиці. Дмитрівській, 2, переможець торгів має до кінця 2021 року. Джерело фінансування: державний та місцевий бюджети.

У технічному завданні зазначено, що переможець торгів має провести демонтажні роботи, замінити вікна та двері, встановити огорожу, провести роботи з зовнішнього освітлення та теплової мережі, улаштувати дощову каналізацію, озеленити територію, встановити лави, урни та інше.

Очікувана вартість робіт становила 24,6 млн грн. Участь у тендері взяло три фірми: ТОВ «Альтернатива-В» з пропозицію у 23,7 млн грн, ТОВ «Торгово-промислова компанія центр комплект» з пропозицією у 23,8 млн грн та ПП «Елітбуд-1» з пропозицією у 24,2 млн грн

11GOq7XOhAKxZa4PsO0xRLAMmCDkOg8is7VA8BQsZdrpgIyj oSwDQ1klbW81V WwE0g1PM1i1hHgKb1rSqF40PcpQH3 WafNXiDcujr6LQmEVyfVa3tZ  VKxT2P67uK3KWI3Qx=s0 - У Житомирі тендер на ремонт музею космонавтики за 24 млн грн виграла місцева фірма, дешевшу пропозицію відхилили

Пропозицію ТОВ «Альтернатива-В» відхилили зокрема через те, що у складі тендерної пропозиції учасника відсутня декларація відповідності матеріально-технічної бази вимогам законодавства з питань охорони праці щодо робіт підвищеної небезпеки тощо.

ТОВ «Альтернатива-В» засноване в 2006 році в Києві. Спеціалізується фірма на виробництві радіаторів і котлів центрального опалення, статутний капітал — 40 тис. грн. Власниками фірми Ольга Мукомол.

z UZV9hA nH9fX11xKSrW1p9oy Lj3EfJzf4SxpGY4lbdiPQu v6H5SwypfmgPzLi8iEoG2meC8WoPdS9mp5b FZ8OLclMVJrUzGureuNR eZiZj ZnHB6t7 SVprgIYZFMgB3PO=s0 - У Житомирі тендер на ремонт музею космонавтики за 24 млн грн виграла місцева фірма, дешевшу пропозицію відхилили

У ТОВ «Торгово-промислова компанія центр комплект» тендерний комітет знайшов також невідповідності: учасник не підтвердив право власності на деяке обладнання.

4 вересня поточного року замовник опублікував вимогу про усунення виявлених невідповідностей, яку було задоволено. І вже 6 червня було опубліковано намір укласти угоду з ТОВ «Торгово-промислова компанія центр комплект».

ТОВ «Торгово-промислова компанія центр комплект» засноване в 2012 році в Житомирі. Спеціалізується фірма на будівництві житлових і нежитлових будівель, статутний капітал — 470 тис. грн. Власником фірми є Жанна Опанасюк.

Нагадаємо, це вже друга спроба провести тендер на капітальний ремонт музею космонавтики ім.С.П.Корольова. Перший тендер оголосили в липні цього року, очікувана вартість робіт становить 25,9 млн грн, але 9 серпня торги скасували «у зв’язку з виявленням технічної помилки при публікації закупівлі, допущеної при зазначенні очікуваної вартості предмета закупівлі».

Також паралельно департамент Житомирської ОДА оголосив закупівлю на ремонтно-реставраційні роботи меморіального будинку-музею академіка С.П. Корольова, що розташований по вулиці Дмитрівська, 5. Очікувана вартість робіт — 1 млн 33, 5 тис. грн. 30 серпня замовник опублікував намір укласти угоду з ТОВ «Будівельний Альянс Монтажпроект» на 1,032 млн грн.

Як повідомляв Житомир.info, комунальний заклад Житомирської обласної ради «Музей космонавтики ім. С.П. Корольова» 8 вересня 2020 отримав статус «національного».

27 серпня 2021 року голова облдержадміністрації Віталій Бунечко підписав розпорядження про визнання будівлі музею космонавтики імені С.П.Корольова об’єктом культурної спадщини.

Житомир.info


Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram