Приміщення колишньої котельні у Житомирі продали відомим місцевим виробникам взуття та сумок Kachorovska Atelier. Під час засідання виконавчого комітету 20 жовтня директор департаменту містобудування та земельних відносин Ігор Блажиєвський пояснив: підприємці планують створити робочі місця та виробляти власну продукцію.

«Проєкт рішення про надання земельній ділянці та об’єкту нерухомого майна (котельні) за адресою: м. Житомир, вул. Чехова 1, статусу «вимушеної невідповідності вимогам Зонінгу». ФОП Олена Качоровська придбала будівлю котельні, яка стоїть на земельній ділянці площею 22 сотки, з цільовим призначенням «промисловість» і хоче здійснювати виробничу діяльність. Відповідно до містобудівної документації, це перспективна зона багатоповерхової забудови, але ми всі знаємо, що це територія колишнього вібросепаратора, відповідно, там усі приміщення розпродані суб’єктами господарювання різного профілю, і вони там займаються підприємницькою діяльністю. Даний ФОП хоче створити робочі місця і робити виробництво. Ми просимо все ж таки надати їм статус вимушеної невідповідності та доручити департаменту містобудування видати містобудівні умови і обмеження на реконструкцію», – говорить директор департаменту містобудування та земельних відносин Ігор Блажиєвський.

В якому стані приміщення та що там зараз знаходиться, нам з’ясувати не вдалося – земельна ділянка огороджена парканом.

У коментарі для Житомир.info співзасновниця бренду Kachorovska Atelier Аліна Очеретяна (Качоровська) розповіла: у приміщенні старої котельні наразі тривають ремонтні роботи, виробляти власну продукцію на новому місці планують приблизно через рік.

Нагадаємо, династія житомирських чоботарів відкрила популярне ательє на київському Подолі та шиє взуття навіть для зірок.

Житомир.info


Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram