2017 08 2689 w440 h290 - У Житомирі віце-прем’єр-міністр нагадав місцевому самоврядуванню про відповідальність

Сьогодні, головне питання, що хвилює людей в громадах – матеріалізація реформи децентралізації. Починаючи від створення нових об’єктів, інфраструктури, закінчуючи зміною якості життя простих українців на місцях в соціальній сфері, освіті, охороні здоров’я.

На цьому наголосив під час наради з децентралізації з головами ОТГ, РДА, мерами міст Житомирщини, Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко.

«Житомирська область, яка є в трійці лідерів по створенню ОТГ, має зайняти лідируючі позиції і по якості надання послуг. Це, в першу чергу — ваша зона відповідальності. І коли ми кажемо про передачу повноважень на місця, додаткових фінансових ресурсів – всі повинні пам’ятати про свою відповідальність не тільки при впровадженні реформи децентралізації, а й реалізації державної політики», — підкреслив Геннадій Зубко.

В ході наради, Віце-прем’єр окремо зупинився і на реалізації проектів в Житомирській області, зазначивши, що до сих пір 5 ОТГ не подали проекти, які можуть реалізовуватись за рахунок держсубвенції на розвиток інфраструктури ОТГ.

 «Державна фінансова підтримка для ОТГ не просто дається. Тому з цього приводу в мене питання до райдержадміністрацій і офісів підтримки реформ, які повинні супроводжувати цей процес. Наголошую, для мене сьогодні результат є один – це кількість наявних проектів в громадах, які можуть бути впроваджені в цьому і наступному році», — наголосив Зубко.

Як повідомляв Житомир.info, Житомирська область у лідерах по створенню ОТГ.

Житомир.info


Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram