f1de39e4f6948acc5a6bc3732c777903 preview w440 h290 - У Житомирі відбулася 11 гра XII-го Корпоративного чемпіонату з боулінгу

29 листопада відбулася 11-та гра XII-го Корпоративного чемпіонату з боулінгу-2018. Цього року вже зареєстровано 136 команд-учасниць.

Відбудеться 14 відбіркових матчів кожного вівторка та четверга з 17:45 до 20:30. Усі охочі можуть приходити і вболівати за свою команду в LibertyHall!

Організатори: рекламна агенція Пропозиція (http://www.reklamapro.com.ua/) та Liberty Hall. Генеральний інформаційний спонсор – Житомир.info. Заряджає всіх позитивом ведучий Паша Легенчук. Усі фото чемпіонату шукайте на сайті фотоагенства Провінція ( http://the-province.info/type-zhitomir/12-korporativniy-chempionat-po-boulingu-zhitomira-otkrit-id654.html).

9e85aa7d226a3e18c00c1a9104a09e9d - У Житомирі відбулася 11 гра XII-го Корпоративного чемпіонату з боулінгу

Цього дня змагалися компанії м. Житомира:

Параход №1

Параход №2

Євроголд Індестріз ЛТД

Сервіс електронної звітності

Авіакоучі

Міськвиконком

Двері Полісся

Інформбюро

Техно Крошки

IE Boys

Команда IE Boys із результатом 998 балів стала переможцем одинадцятого відбіркового матчу. Отримали подарунковий набір від Генерального спонсора чемпіонату ТМ Nemiroff, електрочайник та солодощі від Ексклюзивних спонсорів ТМ Житомирські Ласощі і ВМ-Техніка, квітучий презент від Green Flora та сюрпризи від інших спонсорів.

Найактивніша команда матчу – Двері Полісся (отримали вазон від «Green Florа», подарунки від ТМ Житомирські Ласощі, ТМ Nemiroff, ТМ Руден, снеки ТМ Big Bob, диспенсер від компанії Resteam).

Найкращий чоловічий результат в Олександра з команди Параход №1 310 балів (подарунки: ТМ Nemiroff, фірмовий бокал та пиво ТМ Чернігівське, білети до кінотеатру «Україна», ТМ Руден, снеки ТМ Big Bob, сертифікат від Центру краси та здоров’я «Венеція»).

Найкращий жіночий результат у Вікторії з команди Міськвиконком – 205 балів (отримала подарунковий сертифікат від Ювелірного салону DIADEMA на суму 500 грн, омивач для поверхонь від компанії Resteam, сертифікат від Центру краси та здоров’я «Венеція», ТМ Руден, снеки ТМ Big Bob). У фіналі серед жінок переможниця буде змагатися за круту срібну прикрасу від ювелірного салону DIADEMA.

Команда з найменшим результатом у матчі отримала дуже гарний подарунок від мережі магазинів Центр Комплектації – професійний рівень для будівництва та ремонту.

В перерві чемпіонату учасники пограли в міні-квест-ринг, танцювали, проявляли творчі таланти в різних іграх та отримали безліч подарунків – професійну рулетку від мережі магазинів Центр Комплектації, горілку від ТМ Nemiroff, солодощі від ТМ Руден та Житомирські Ласощі, білети до кінотеатру «Україна» та Житомирського драмтеатру ім. Івана Кочерги.

Усі команди, які правильно розв’язали кросворди про спонсорів, отримали горішки та крісперси від ТМ Big Bob. А перші щасливчики, що вибили страйк, отримали пиво ТМ Чернігівське, а от професіонали, які першими забили три страйки підряд — ТМ Nemiroff.

Всі учасники в своїх папках отримали цікаву інформацію про спонсорів та 5% знижки на курси англійської мови Win Win, знижки 20% на квеструм «60 minutes» та 500 бонусних гривень на картці від магазину BМ-Техніка.

Корпоративний чемпіонат з боулінгу – це весело й цікаво проведений час в колективі!


Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram