7 листопада у Житомирі на території підприємства «Євроголд» відкрилася масштабна художня виставка-вернісаж «No disco behind».

Картини, скульптури, відео, гра акторів та інсталяції перетворили промислові цехи на околиці Житомира у світ мистецтва. Сотні відвідувачів мали пройти заплутаний лабіринт, у якому грали музиканти, працювали художники та актори, після чого гості потрапляли у гігантську залу.

За словами організаторів, виставка привертає увагу синхронізмом, рівнозначністю її елементів: картин, виступів музикантів, гри акторів. Все відбувається одночасно, без графіку виступів, що, на думку організаторів, грає проти звичного лінійного мислення людини. На виставці представлено близько 200 експонатів, які розповідають про філософію буття минулого, теперішнього та майбутнього.

Як повідомляв Житомир.info, за інформацією організаторів виставки – вона буде пересувною й оживе за допомогою театру. На кожній локації гратиме музика і все це буде пов’язано з Чеховськими «Трьома сестрами».

Житомир.info

9e85aa7d226a3e18c00c1a9104a09e9d - У Житомирі відкрили художню інсталяцію площею 14 тисяч кв.м «No disco behind» за участі митців з Європи та України


Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram