c1a358bb054e473b4ef541e8a9369468 preview w440 h290 - У Житомирі відкрився оновлений шоурум німецької сантехніки GROHE

Фірмовий магазин високоякісної сантехніки GROHE у Житомирі змінює адресу. Відтепер він розміщений не на Грушевського, а на проспекті Незалежності, 13 у ТЦ «Дiм салон».

Все решта не міняється: ні асортимент, ні ціни, ні кваліфікований персонал.

GROHE — це магазин для тих, хто розуміє справжню німецьку якість. Це сучасний шоурум з широким асортиментом кращої європейської сантехніки.

9e85aa7d226a3e18c00c1a9104a09e9d - У Житомирі відкрився оновлений шоурум німецької сантехніки GROHE

Тут великий вибір раковин та душових систем від різних виробників. Унітази, біде та системи інсталяції найновіших моделей. Стильні та високотехнологічні змішувачі для душу, ванної кімнати та кухні. Піддони для душу, мийки для кухні та безліч інших аксесуарів. Усі товари розміщені так, аби їх зміг обдивитися та зробити вибір кожен покупець.

Рідко який магазин сантехніки в Житомирі запропонує вам ширший вибір готових наборів для душу, ванної кімнати та кухні, ніж GROHE. Також в оновленому шоурумі німецької сантехніки – великий вибір звичайних та вбудованих змішувачів, з термостатами та без.

У шоурумі ви матимете змогу продегустувати очищену воду з системи GROHE Blue® – вашого персонального джерела питної води. Тут широко представлені системи для фільтрації, охолодження, газування та кип’ятіння води. Ви ще не чули про таке? Відтепер, щоб забезпечити родину чистою фільтрованою водою або отримати смачну воду різного ступеню газування просто зі змішувача, можна придбати готові установки, що під’єднуються до труб центрального водопостачання.

В оновленому шоурумі німецької сантехніки GROHE можна переконатися в бездоганній роботі таких інноваційних продуктів, як душова система Rainshower SmartControl, що оснащена кнопковими регуляторами режимів струменю та напору і можливістю запам’ятовувати параметри. Щоб увімкнути або вимкнути воду, треба натиснути на регулятор, аби відрегулювати тиск – обертати його.

Тут також можна ознайомитися з принципами роботи контролера води Grohe Sense Guard – одного з пристроїв концепції «розумний будинок». Завдяки цьому приладу, встановленому на загальному вході води в домашніх умовах, можна контролювати і керувати споживання води, виявляти протікання і промерзання.

Вагаєтеся з кольором, розміром, матеріалом? Консультанти магазину з радістю допоможуть з вибором, навіть якщо покупка нетермінова. Як підібрати змішувач, які плюси вбудованих систем інсталяції, на які нюанси при монтажі обладнання слід звернути увагу та як доглядати за сантехнікою, щоб користуватися нею якомога довше – на всі ці та інші питання вам дадуть вичерпну кваліфіковану відповідь.

В оновленому шоурумі німецької сантехніки GROHE лише офіційні поставки, вся продукція сертифікована, гарантія до 11 років. Доставка по всій Україні.

Також консультацію можна отримати за телефоном, подзвонивши на номери (094) 86-505-25 та (096) 0-550-525 (Viber).

E-mail: [email protected].

Житомир.info


Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram