Альтернатива громадському транспорту та приватному автомобілю

Для сучасної людини важливо завжди бути «на ходу», адже інтенсивний ритм сьогодення вимагає максимальної мобільності. Від можливості оперативно переміститися з однієї точки в іншу часто залежить не лише комфорт у повсякденному побуті, а й професійна успішність. А в останні роки, коли свої корективи внесла пандемія коронавірусу, наявність власного транспорту стала ще й запорукою збереження здоров’я.

Разом з тим, перенасиченість транспортного потоку прирекла автовласників на ще довші й частіші затори. Тож не дивно, що багато українців знайшли альтернативу й оцінили переваги більш компактного транспорту – велосипедів, електросамокатів, гіроскутерів, які здатні забезпечити бажану мобільність, є більш ощадливими, легкими у використанні, безшумними та ще й екологічними. Транспорт цього сегменту став популярним, зокрема, й у Житомирі.

615834e1879bf original w859 h569 - У Житомирі відкрився перший в Україні спеціалізований магазин електротранспорту TOKIO

«Електротранспорт –розвага для молоді». Розвіюємо стереотипи

Як стверджують фахівці, попит на легкий і маневрений електротранспорт зріс ще до пандемії – у 2018-2019 роках. Щоправда, спочатку українці розглядали його як модний тренд, щось розважальне, несерйозне й непрактичне. Але якраз локдаун розвіяв названий стереотип, змусив багатьох звернути увагу на цей «всюдихід» та зробити його основним засобом пересування. Виявилося, що добиратися на роботу чи до місця навчання, скажімо, електросамокатом, зручно й швидко. На динамічні й компактні двоколісники звернули увагу і компанії з доставки товарів та «пересадили» на них кур’єрів.

Багато хто досі впевнений, що електротранспорт – суто для молоді. Однак це ще один стереотип, запевняє Олексій Мороз, співзасновник компанії «ТОКІО», яка спеціалізується на продажі товару цього сегменту. Насправді цей легкий та компактний транспорт може стати надійним помічником і для людини поважного віку.

«Для осіб старшого віку довготривала ходьба може бути складною і потребувати значних часових затрат. Стати на самокат, аби поїхати в магазин за продуктами, заплатити за «комуналку» – це зручно. Електротранспорт може значно полегшити життя людини у віці. Взагалі не існує чітких вікових обмежень стосовно використання такого виду транспорту. Їздити ним може як молодь, починаючи зі старшого підліткового віку, так і пенсіонери. Також популярним цей вид транспорту є серед автовласників, які використовують його для переміщення на невеликі відстані. Звісно, і це дуже важливо, як і під час користування іншими видами приватного транспорту, необхідно зважати на власний стан здоров’я і самопочуття, враховувати дорожню обстановку, а також обов’язково використовувати захисне спорядження, – зазначає Олексій Мороз, – Ми пропонуємо великий асортимент електровелосипедів, електросамокатів, електроскутерів, електромотоциклів, електроквадроциклів та іншого сучасного електричного транспорту».

Де купити електротранспорт у Житомирі

Компанія TOKIO – імпортер електротранспорту, яка є офіційним партнером сертифікованих виробників. Магазин цієї мережі нещодавно відкрився у Житомирі, він є першим та унікальним спеціалізованим салоном в Україні. В ньому клієнт може отримати професійну консультацію від спеціалістів і на власні очі ознайомитися з великим асортиментом, переконатися в якості та зручності продукції. Це є вагомою перевагою, якщо порівнювати інтернет-замовленням, за умовами якого знайомство з товаром можливе лише після його повної оплати.

615834cfcbeb9 original w859 h569 - У Житомирі відкрився перший в Україні спеціалізований магазин електротранспорту TOKIO

Також діє інтернет-магазин, тож покупки можна здійснювати з будь-якого куточка України.

Своє місією компанія вважає дати можливість клієнтам будь-якого віку бути мобільними, швидко пересуватися, використовуючи екологічний та сучасний електротранспорт.

Одним із принципів компанії є ретельний контроль якості товару.

«Ми співпрацюємо з провідними зарубіжними виробниками електротранспорту. Наші менеджери відвідують заводи, де виробляються пристрої, вивчають моделі, вибирають надійних постачальників, дають рекомендації щодо модифікації пристроїв, виходячи з власного досвіду і досвіду наших покупців. Завдяки цьому ми можемо контролювати якість продукції і забезпечувати найкращі ціни. Наша основна мета – щоб кожен покупець знайшов саме те, що шукав», – наголошують у компанії «ТОКІО».

Унікальність компанії полягає в тому, що його фахівці обов’язково проводять передпродажну підготовку. Тобто, перед тим як відправити товар клієнту, спеціаліст проводить ретельне обстеження всіх вузлів, перевіряє ємність акумулятора, його цілісність, справність роботи електроніки та всіх механізмів. А це гарантує якість товару, що нерозривною пов’язано з безпекою і комфортом клієнта.

6158350c98066 original w859 h569 - У Житомирі відкрився перший в Україні спеціалізований магазин електротранспорту TOKIO

Тож, купуючи електрозасіб пересування у компанії «ТОКІО», можна бути спокійним. Адже це:

• офіційний партнер провідних сертифікованих виробників;

• гарантія контролю якості, передпродажна підготовка;

• наявність сервісного центру, який проводить гарантійне та післягарантійне обслуговування;

• чесна ціна

«Наша команда – люди, захоплені електротранспортом, які постійно намагаються поглиблювати свій професійний досвід та знання заради улюбленої справи та в інтересах клієнта», – зазначають у компанії «ТОКІО».

Адреса магазину електротранспорту «ТОКІО» у Житомирі:
вул. Івана Кочерги, 6
Телефони:
073 777 0278
067 777 0278
095 777 0278
E-mail:
[email protected]

Графік роботи:
Пн. – Пт.: з 9:00 до 20:00

Сайт: https://tokio.com.ua

Житомир.info


Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram