788dd84f2f928c67df5a843f2813eeda preview w440 h290 - У Житомирі виявили Audi, яку розшукували столичні поліцейські за участь у ДТП

У Житомирі виявили автомобіль, який розшукували столичні поліцейські.

Про це 18 січня інформує сервісний центр МВС у Житомирській області.

«Працівники житомирського сервісного центру МВС виявили автомобіль, що знаходиться у розшуку київськими поліцейськими за участю в ДТП. У п’ятницю, 18 січня, до сервісного центру МВС у Житомирі звернувся громадянин з наміром зареєструвати транспортний засіб марки Audi A6. Однак, під час здійснення обов’язкових перевірок, співробітником центру виявлено, що автомобіль знаходиться в розшуку управління патрульної поліції у м. Києві за участю ДТП. Про зазначений факт одразу повідомлено в чергову частину Житомирського відділу поліції ГУНП, та передано документи з вищезазначеним транспортним засобом співробітникам поліції», — повідомили у сервісному центрі.

Як повідомляв Житомир.info, 23 грудня 2018 року правоохоронці у Житомирі затримали трьох чоловіків одразу після вчинення ними угону ВАЗівки. Поліція обґрунтовано підозрює їх у причетності до понад десятка подібних злочинів у регіоні, а також у крадіжках з автомобілів на Житомирщині та сусідніх областях.

Житомир.info


Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram