50ff1ca8346f0d77ccb76125d11b4068 preview w440 h290 - У Житомирі втретє рахуватимуть вуличних собак і запрошують волонтерів

З 26 по 28 серпня у Житомирі планують провести підрахунок вуличних собак. Такий захід відбудеться в Житомирі вже втретє.

Про це 25 серпня повідомила пресслужба Житомирської міської ради.

«Центр захисту тварин запрошує волонтерів та всіх небайдужих житомирян долучитися до третього підрахунку безпритульних песиків у Житомирі! Підрахунок відбуватиметься 26-28 серпня 7.00 – 9.00 з використанням міжнародного методу, розробленого World Animal Protection на базі унікального мобільного додатку “STRAYS ID” за підтримки партнерів https://animal-id.net/», — йдеться у повідомленні.

Отримані результати (в розрізі орієнтовної кількості вуличних собак, % стерилізованих, потенційно власницьких тварин тощо) дадуть змогу оцінити ефективність реалізації міської програми гуманного регулювання чисельності тварин та внести корективи у подальшу роботу в цьому напрямі.

Як житомирянам можна долучитися до підрахунку тварин?

Реєструєтесь як волонтер за посиланням: http://surl.li/adgbs У розділі «район» вибираєте зручний сектор для підрахунку (наразі для реєстрації відкритий СИНІЙ та ЖОВТИЙ кольори), вказуєте коректно свої дані та закінчуєте реєстрацію. Після обробки анкети волонтера, модератор надішле на вашу електронну пошту лист-інструктаж щодо підрахунку.

Підрахунок розпочинається о 7.00. Волонтер завантажує на телефон з App Store або Play Market мобільний додаток “Strays ID”, вводить свій логін й пароль та розпочинає роботу на обраному секторі.

Правила прості: бачимо собаку, фотографуємо, не забуваючи про особисту безпеку, та вводимо додаткові дані, які можемо візуально оцінити: стать; вік; розмір, стерилізована або ні (наявність вушної бирки), безпритульна чи можливо тварина на самовигулі без господаря (із нашийником). Якщо собаки знаходяться на приватній території, йдуть на повідку поруч з власником, – такі тварини не реєструються. О 9.00 годині підрахунок закінчується.

КОНТАКТИ для довідок: 067 679 09 25 – модератор підрахунку Марта, Центр захисту тварин – 067 558 77 68 (9.00-18.00 Пн.-Пт.).

Про успішне впровадження проєкту підрахунку тварин в Україні та за її межами: https://animal-id.net/ua/counting-animals. Подія у Facebook https://fb.me/e/2rzlnmL4D.

Нагадаємо, у 2017 році Центр захисту тварин провів перший підрахунок вуличних собак і нарахував їх у місті 1815.

16 серпня 2019 представники центру захисту тварин Житомирської міської ради разом з 14-ма волонтерами вдруге розпочали рахувати безпритульних собак в місті. Тоді порахували, що на вулицях Житомира безпритульних тварин стало на 20% менше, ніж їх було у 2017 році.

Як
повідомляв Житомир.info,
у січні 2021 бюджетна комісія Житомирської міської ради погодила виділення Центру
захисту тварин 2 млн грн
на продовження заходів зі стерилізації
безпритульних тварин у місті.

Житомир.info


Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram